Daha önce domuz eti yemiş olan var mı bilinçli olarak?

dışarda yediğimiz etin ne olduğunu bilmeden yiyoruz.hiç düişündünüz mü acaba bu domuz etimidir diye?domuz etinin tadını bilen varmı?önünüze domuz eti konulsa tadından anlarmısınız bunu?

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• yemedm de merak ediorm yani anthony bourdain güzel yiyodu be:D

0|0
    0|1
    • o kim :D

• ygs cimisin sen?:)

Kızlar Ne Diyor 3

• Eğer isteyerek yiyen varsa o hayvan sindirim sistemi en kötü hayvandır ve kendi pisliğini yemesi onu bir kez daha kabul edilmez yapıyor,dinimiz boş yere yasaklamıyor yani;bu sorunun cevabı değil ama k.bakma:)

0|0
    0|0
    • domuz tehlike hissettigi an koku bırakmamak için dışkısını agzına alıp baska bi yere kaçırıyo,hayvanın eli kolu almadıgı için agzıyla kaçırıyo ayrıca asıl bisliğini yiyen tavuktur

• seni bile yerim super mario

0|0
    0|0
    • afiyet olsun:)

• ıyy bi daha yeme.

• attım sucuğun devamını zaten çöpe

• daha lezzetli olduğunu söylüyorlar diğer etlerden.

ama yemedim iğrenç bir hayvan:/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• çok yedim.. güzel.. sevimli hayvan !

0|0
    0|0
  • Yemedim ama aldığımız etlerin içinde belki de karambole yedik.

1|0
    0|0
  • Açlıktan öleceğimi de bilsem yemem.

1|0
    0|0
  • Yemedim Yemei Düşünmüyorum Yememdeee (:

0|0
    0|0
  • O kadar otele(Delphin, sherwood, miracle, titanic, royal wings ve concorde otelleri) gittim 4 yıl önce. Umarım yediğim o kadar şey içinde domuz eti konulmamıştır :))

0|0
    0|0
  • ~ Alman Konsolosluğundaki bir kokteylde yemiştim. Normal.

0|0
    0|1
  • Günahından geç,kendi pisliğini yiyen hayvanın eti yenir mi be.Bi domuz eti bi de tavşan eti yenmez

0|0
    0|0
    • tavşan yeniyormuş sıkıntısı yok onun.ama hiçbirini yemedim tabi.soruyu sormamdaki amaç sabah dandik bi sucuk yedim acaba domuzmuydu diye onu anlamaya çalıştım:D

• Adet olan bir hayvan yeniliyorsa evet yenir.Günahını sevabını bilmem ama ben insan gibi adet olan bir hayvanı yemem

• ben yedim biraz yaglı agır kokan bi et ama janbonu süper ötesi

0|0
    0|0
  • Allah korusun.

0|0
    0|0
  • pek düşünmem bunu

0|0
    0|0
Yükleniyor...