Aldığınız cevaplar sizi tatmin ediyor mu?

Gerçekten aldığınız cevaplara göre mi davranıyorsunuz? Sonuçta yaşayan sizsiniz başkasının tavsiyelerine ne kadar önem veriyorsunuz?

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• Her aldığım cevabı iyi doğru kendimle tartar ona göre hayatıma uygulama yapmaya çalışırım. Bildiğim birşey var dar görüşlü biri değilim illada benim doğrum benim bildiğim diye tutturmam. ama öyle her söylenen yapılmaz bir soru soran muhtemelen kafasında birşeyler geçer ne kadar kararsızım zor durumdayım desede cevabı içindedir sadece başka birileri kendisi gibi düşünüyor mu onu merak eder.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Evet aldığım cevaplar beni tatmin ediyor. Ama karar vermem için değil, keyifl için burdayım farklı görüşleri okumak gayat iyi geliyor.

1|0
    0|0
  • tavsiye almam gereken bir soru sormadım hiç.

1|0
    0|0
  • Daha önce hiç bilmediğin yada yapmığın birşey için tavsiye almak elbette daha mantıklı. Ama içine de biraz kendimden kattığım olur.

0|0
    0|0
  • nispeten

0|0
    0|0
  • hayatta başkasına göre yaşamam.kural ve ilkelerim vardır..fikir alırım dinlerim..ama cevaplara göre davranmak ta nedir yaa olmaz öyle şey,ama maalesef öyle hareket edenler var..yazık..

0|0
    0|0
  • Bazı soru ve cevapları sadece gırgır amaçlı yorumluyorum, bazılarıda gerçekten anlamlı ve değer katan tarzda oluyor, kişiye ve yoruma göre değişir yani..

0|0
    0|0
  • Kuzum şahsen ben tavsiye üzerine davranmayı yeğliyorum. Neden çünkü bulunduğum ortam gereği kendimin ve karşımdakinin mutluluğu beni mutlu edecektir. . .

0|0
    0|0
  • burada gerçekten aldığı cevaplara az da olsa değer verenler sanırım sadece hayat tecrübesi az olan kardeşlerimiz

he alınan cevaplardan kaçı değerli o da ayrı mesele

0|0
    0|0
  • yani milletin cevapları sadece kafamda bi fikir olusturuyor o kadar yani ...secenek cok oluyor birini seciyorm aradan

0|0
    0|0
  • önem vermesem soruları sormam

0|0
    0|0
  • Yaşayan benim diye soru sormicaz mı hacı benonu anlayamadım

0|0
    0|0
  • tecrube sahıbı daha once benzer sorunlar yasamıs ınsanların tecrubelerıne onem verırım

0|0
    0|0
  • Bilmediğim bir şeyi sormadığım için aldığım cevaplarla sadece insanları denemek için soru sordum.

0|0
    0|0
  • Evet bazen çoğu kişinin cevabına göre hareket ettiğim olur

0|0
    0|0
  • bazıları

0|0
    0|0
  • İnsanların düşüncelerini merak ettiğim sorular sordum sadece.

0|0
    0|0
  • sadece farklı bir perspektif var mı tavsiyelerde ona bakarım, son karar benimdir, ben bilirim

0|0
    0|0
  • Sanaldan tavsiye almam.

0|0
    0|0
  • Çok önem verıyorum ama ben genede kendı bıldıgımı okuyom :D

0|0
    0|0
  • hiç gelip de burdan soru sorup tavsiye almadım.

0|0
    0|1
  • çok tatmin olurum aldığım cevaplarla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tavsiyeleri dinler sorar ama kendi bildiğimi yaparım genelde ,çünkü benim görmediğim secenekler oluyor , onları buluyorum bu şekilde.

0|0
    0|0
  • 2 exper puan.

0|1
    0|0
  • Kişisel bir soru hiç sormadım. Genel sorularda da zaten tavsiye almam gerekmedi.

0|0
    0|0
  • Önem veririm ama genelde inançlı biriyimdir kimseyi dinlemem :)

0|1
    0|0
  • Tavsiye alırım ama dediğim dediktir der yoluma devam ederim =)

0|1
    0|0
Yükleniyor...