Mesleğin imkanların neyse sen o kadarsın ?

Yani bana göre mesleğin ve maddi durumun ne ise senin yakışıklılığın ,karizman ve karakterin ona göre atıyor yada azalıyor , bunu gördüm yani ,önceden gelecek vaadeden bir işim yoktu şimdi imkanlarım baya çoğaldı ve çevredeki kadın sayısı arttı ve ayiriyetten olgunluğum artmış ve karizmam öyle diyorlar, öncedende aynıydık neyse , Yani bence dış görünüş yada karakter tabi çok havalı değilsen maddi durumun ile alakalı istersen bütün kadınlar seni yiyecekmiş gibi baksın ama bi otur sohbet et işim bu gücüm bu hadi güle güle derler , haksızsam söyleyin dinliyorum ?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• kadınlar işi gücü mesleği olan adam severler evet çünkü maddi açıdan kimseye muhtaç etmemelisin yanındaki kadını sana bu konuda güvene bilmeli ... hayatını garantiye alabilmeli şunu anlamıyorsunuz her kadın kendi ayaklarının üstünde durabilir kadın kendisine koca değil çocuklarına baba seçer bunun için güçlü bir karakter ve güçlü bir adam isterler parasal bakımdan ...

0|0
    0|0
    • Sen evlilik boyutuna baktın sadece o apayrı bir konu , kadının esas kadınlığı orada belli oluyor , onları isteyen bi dönüp kendine bakmıyor

• işin özü şu ki devir bunu gerektiriyor çünkü paran olmazsa bir hiçsin bu bir gerçek kucaktan kucağa atlayan isteyemezde edepli duran isteyebilir onda para isteme hakkı mı var :) sende haklısın insanlar para için herşeyi yapar hale gelmiş sen seni sevecek birini bul bırak diğerleri ne yapıyorsa yapsın unutma sadece parasıyla kadın tavlamaya çalışanlarda var onlar birbirini buluyor zaten

• Diğerleri ne yapıyosa yapsın yok öyle birşey herşeye el atarım , kapakçılara öyle bir oyunlar oynucamki

Kızlar Ne Diyor 3

• Kişiye bağlı diye biliyorum tek. Eşimin mesleği yok ve beni hic rahatsız etmedi.

0|0
    0|0
  • %90 haklısın

0|0
    0|0
  • Bence sen insanlar ile karşılaşmamışsın.

0|0
    0|0
    • ne ile karşılaşmışım ?

• İnsan olan birini arkadaşını , ortamını , sevgilisini parasına göre seçmez. Mesela sana örnek vereyim sınıfta tipsiz bi çocuk var herkes dalga geçer çocukla (özel okulda okuyorum) birde çok yakısıklılar var , tipi oldukça yerinde o cocuk %100 burslu okuyor.. maddi durumları yok. ama öyle efendi çocuk ki diğerleri ise havalı parasıyla övünen ama biz hep herkesin ezik gözüyle baktıgı cocukla arkadasız.. sevmiyoruz burnu havada olanları.. Kişiliği her zaman önemli olmalı.

• Sadece dostların seçmez benimde eski halimle 2 tane dostum vardı onlarla hep bölüşürdük fedakardık birbirimize ve yaşımız ileleyip iyi yerlere geldik 1 tanesi benim ortağım diğeride denizcilik sektöründe iyi yerde, yani o dediklerin sadece senin parana bakar hele sevgilin, 18-21 yaş arası kızları kastetmiyorum onlar ne istediğini bilmez kandırırsın onları ama yaş 22 den sonra kafa açılır ampüller yanmaya başlar , ben ayiriyetten havalı değilse yazdım dikkat et ona havalı ve zenginse iticidir

Erkekler Ne Diyor 5

• Takma be moruk böyle şeyleri güzel tarafına baksana insan sarrafı olmuşsun, karşına o kadar çok mal çıkmış ki, bir gün karşına bir hazine çıktığında şıp diye anlar gereken kıymeti veririsin...

0|0
    0|0
    • Birine bağlanmayı istemiyorum aslında , öyle düşünenlerle işim olucak

• İlginç , benim vardı aynen senin gbi gibi bir dostum gözünü açtım adamın resmen , sevdi reddedildi sevdi aldatıldı , lan en sonunda salakmısın peçete değerine sok şunları dedim sonra değişti daha mutlu kimseye acımıyor

• Sen anlamadın beni etrafta peçete çok, ben gerçekten bir hazine arıyorum. Aslında bu hazinenin tam anlamı insan gibi bir insan olması. Yoksa etrafta peçete çokkkk

• eski beş parasız ben ile şimdi işi gücü, evi, arabası olan beni yan yana koyduğumda bence eski ben şimdiki benden on kat daha iyi, on kat daha delikanlı, on kat daha güvenilir. ama çevremdeki insanlar açısından tam tersi.

0|0
    0|0
  • mesleğe göre değişiyor haklısın :)

0|0
    0|0
  • walla çok karizmayım yakışıklıyım sempatiğim coolum var mı benden iyisi ;)

0|0
    0|0
    • Meslek , maddi durumdan haber ver

• Kardeşim aylık maaşım 4 bin dolar iyi bir mesleğim var ama etrafımda bir tane bile kız yok.Dünyaya ne şanssız gelmişim.

0|0
    0|0
    • SEN BURALARDA TAKIALCAGINA BARLARA TAKIL BAKIM NE OLUYOR..

• Şansını kendin yaratçan , ortamın yoktur ,araba al

Yükleniyor...