Bir önceki sorumu okursanız durumu anlayacaksınız. Bana iyi gelecek birşeyler söyleyin lütfenn.

Sürekli onu düşünüyorum . Hayatında biri olduğunu bildiğim halde halen bir msej bekliyorum beni tekrar arayacağını düşünmeden edemiyorum. Etkilndiğini düşünüyorum bana her ne kadar hayatın da biri olduğunu söylesede onun da kafasının karstığını düşnuyorum. Benim gibi oda beni düşünüyomudur ? Belki de numaramı bile sildi bilmiyorum. Vazgeçmem gerektiğini de düşünüyorum ama beceremiyorum çok üzgünüm böyle olmamalıydı hayattm da ilk defa birini gerçekten istedim hiç böyle olmamıştım şimdiye kadar kimseye evet demedim hayatıma kimse giremedi. Sanırım aşık oldum hemde hiç tanımadığım birine :((

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• sen at mesajı, o kadar zor değil, dünya başına yıkılmayacak eğer öyle düşünüyorsan

0|0
    0|0
    • Bu defada cok hevesli durumuna dusucem isterse o mesj atar ama sanirim bn artik bir sy yapmamliyim basit grnmemek adina.

• bu görünmek, görünmemek meselelerine takılmayın. basit görecekse böyle birşeyden dolayı onun algısında sorun vardır zaten

• Mesele oda degil ki hayatimda biri var dedi tkrar ne amcla msaj attigimi srmzmi bana ?

Erkekler Ne Diyor 3

• link bunu dinle kendine gelirsin

0|0
    0|0
  • Umutlar biterse hayatta biter,zaten umutlarımızla yaşamıyormuyuz

0|0
    0|0
  • bu aşktan vazgeç..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• beklemeye devam et

0|0
    0|0
    • Beklemekten baska bir secenegim yok zaten bna tkrar ulsmak istedginden emin olsam usanmadan beklerim ama byle bir durumda yok hytnda biri vrkn tkrar iletsm kurmaz benimle .s

• çok da önemli değil. kendiliğinden bırakacaksın bi gün beklemeyi zaten. hala isteğin varken bekle.

• Peki tskkrleer.

Yükleniyor...