Nişanlımla ilgi problemler yaşıyorum...

Merb, 1 yıldır nişanlıyım ve bu son zamanlar çok sıkkıntı çekiyorum arkadaşlar. Nişanlımın bedava hattı var ama bana ne mesaj attıyor nede arıyor :-( Ben ona "ne yapıyosun" diye mesaj attığımdada cevap vermiyor, 5-10 dk sonraada arayınca "neden cevap vermiyosun" diye kızkığımdada üste çıkıyor, en sonda ben ona"bidaha beni sakın arama"dedim ve kapattım. 1 kere aradı o kadar, ne yapayım şimdi ? :(

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kişilikleriniz farklı. Bu şekli ile kabul edersen sorun olmaz. İş yerinde cevap vermeye imkan bulamıyordur veya bu şekilde cevap verme mecburiyetinde kalmak onu geriyordur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Nişanlıyken verdin tabi ona yattın onunla o da artık nasıl olsa istediğimi elde ettim dedi ve seni umursamıyo artık ayrılırsa ayrılsın ne evlenicem diyo.

1|0
    0|0
  • o nasıl nişanlı be düşman gibi taş fırın erkeği pozlarımı atıyo Allah yardımcın olsun

1|0
    0|0
  • nişanlın için artık çekici gelmiyorsun artık seni sahiplenmiş ve bir demirbaş olmuşsun bence iyi düşün nişanlıyken böyleyse evliyken ne yapar tartışılır

1|0
    0|0
  • mesafeni açacaksın üste çıkmasına izin verme haklı değil çünkü işleri yoğunsa bile bunu uygun bir dille söyleyebilir yada yazabilir.yüzyüze konuşun mümkümse telefon olayını aradan kaldırın bir süre.olmazsa artık yapacak birşey yok son karar sizin

1|0
    0|0
  • bnce sıkıntınız buyuk

1|0
    0|0
  • Ayrıl.

1|0
    0|0
  • bedava hat nasıl oluyor?İş hattıysa aramaması normal,çünkü kayıtlarda görünürse sıkıntı çıkabilir

1|0
    0|0
  • günde kaçkere "niye aramıyosun" dediğini düşün bi. bazı kızlar çok bunaltıyo adamı.

1|0
    0|0
  • problemsiz ilişki olmaz abartma

1|0
    0|0
  • bırak biraz sıkma..

1|0
    0|0
  • nişanlılık döneminde böyle sorunlar varsa bu evlilik yürümez arkadaşım.. iyi düşün..

1|0
    0|0
  • seni anlamayan ve ne istediğini bilmeyen bir adamla berabersin ve üstelik nişanlanmışsın, nişan demek yolun dönülmez olması değil, iyi şeyler olmayacak gibi hissettiğinden eminim. içinden gelen sesi dinle ve ondan ayrıl.. şimdi bunu yapan evlendiğinizde neler yapar düşünsene.

0|0
    0|0
  • bi daha arama demişsin aramıyor işte. ben olsam bi daha konuşmazdım bile ama o aramış. konuşun, ne düşündüğünü, ne hissettiğini ona düzgün bi şekilde anlat bence kızmadan.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bence sorunlu bi ilişkiniz var konuşarak halledebilirsiniz

2|2
    0|0
  • EĞER nişanlınla brilikte olduysan ve bu yüzden kendini ona mecbur hissediyosan büyk hata yaparsın. Mecbur hissetsen bile belli etme, güçlüyüm de kendine.. ve şunu da unutma erkek ya da kadın fark etmez o yüzüğü taktı mı değişir tapunu aldım sanır, tabii değişmeyenler de var.. ama ona sakın güvence verme.

Bilsin ki sen her zaman güçlü bir kadınsın, her şeyin üstesinden gelirsin ve eşi benzeri olmayansın.. İşte bunu ona yansıttığın an ipler senin elindedir..

bırak sen de mesaj atma, rahat davran bak bakalım ne oluyo?

kaç yıllık evlilikler bitiyo.. ne aşklar yitirilip gidiyo. daha yolun başındasın. sakın ha hata yapma çünkü bir ömrü onunla paylaşma yolundasın. kimliğinde bekar mı yazsın istersin dul mu? kararını sen ver

1|0
    0|0
    • Tavsiyelerin icin cok tessekur ederim, ama cok sukur onunla birlikte olmadim, bu hataya dusmedim... Evet zaten aramiyorum onu.. ama kaybetmekten cok korkuyorum .. hayirlisi olur umarim, illerde bozulacaksa simdi bozulsun daha iyi evet... :(

• üstüne düşme o kadar. nişanlısınız sonuçta sevmiş ki almış seni. ilgiden bunalmıştır belki onun aramasını bekle. özleyince arar

1|0
    0|0
  • ayrıl aklı başına gelir döner

1|0
    0|0
  • çantada kekliksin sen elbette aramıycak mantık bu çünkü

2|0
    0|0
Yükleniyor...