Bir insan size yokmuşsunuz gibi davranırsa ne düşünürsünüz?

Kimi insanlar vardır, onlarla aynı ortamı paylaşır, aynı havayı solursun, ancak ne hikmetse, sizin hiç ama hiç suratına bakmaz, baksa da asla belli etmez, asla selam vermez, aranızda hiç olumlu-olumuz bir şey de geçmemiştir oysaki. Siz sanki hiç orada değilmişsiniz gibi tavır takınır, böyle davranmak için özel bir çaba gösteriyor gibidir sanki. İşte böyle insanların sizce amacı nedir? kendinizi nasıl hisseder ve ne yaparsınız?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• özellikle görmezden geliyorsa altında birşeyler aranabilir

1|0
    0|0
    • çok akıllı bir yanıt... devamını bekliyorum senden...

• yüzümde bir zafer ifadesi uyandı, korkak insanlar olduklarını düşünüyorum, ben yapıyorsam ben de korkağım, kendinden korkmak bu.

• evet, ödleklik katılmamak elde değil.

Erkekler Ne Diyor 8

• ben kendimi çok kötü hissederim tek yapacağım şey bir an önce o kişiden uzaklaşmak öyle insandan hayır gelmez faydası değil zararı dokunur ben böyle davranan kişiyi insan olarak görmüyorum kimse kusura bakmasın benim görüşüm böyle teşekkür

1|0
    0|0
  • Biz erkeklerin böyle bir problemi yok. Ama dikkat ediyorum malesef siz kadınlarda seni iplemeyen bir adamı neden bu kadar ipliyorsun ki ne saçma ne aptalca birşey bu anlamadım gitti.

0|0
    0|0
    • ben zaten bu tavırları hemcinslerimden görüyorum, erkeklerden değil ki

• seni sallamımıyo anlasana . anlasana :((( biraz daha anlasana aa...!

0|0
    1|0
    • ilginç olan da bu, sallamayan insan seni görmemek için özel bir çabaya girmez, doğaçlama davranır :)

• o arkadaşta ekip ruhu diye birşey yokmuş demek ki. en azından selam alıp vermek gerekir.karşına alıp derdini sorsana, ona göre tavır takınırsın.

0|0
    0|0
    • ne güzel dedin, ben de gurur yapıyorum işte

• gurur yaptım,deyince aklıma yemek geldi :))gurur nasıl yapılıyor,kaç yumurta vs. tadı nasıl.acıktımmmmm :))

• domaltırım

0|0
    0|0
  • ya o zaman sen de ona yokmuş gibi davran

0|0
    0|0
  • Hoop hımmet abııı burdayım amk görmuyon mu?

0|0
    1|1
    • himmet isimini lütfetti mi? hayır

• vALAL BU NASIL CINSI BI SAPIK ANLAMADIM AMK :( Senle bı alıp veremedıgı var desem tanımıyo dogru durust bılmyıom valla

• hahhaha! koptumm!

• hayatından çıkıp gitmem gerektğini düşünürüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• öyle insanlarda lazım ama gizli..sahte ve yalaka tiplerdense bunlar daha iyi..kendimi kötü hissetmem.

1|0
    0|0
    • keşke ben de senin gibi düşünsem, ben üzülüyorum, çünkü negatif veya gıcık,itici bir tip değilim, tam aksi

• waaoovv çok akıllı çıktın sen de!

• ne akıllısı:) sadece kendini bunun için üzmeye değmez.

• Aslında kişilik bakımından öyledir, o insanı sevip yada sevmemesi değildir durum.Kişi sadece değer verdiklerini umursar ve hayatına almak istediklerini alır, bu durumda senin yapman gereken sadece akışına bırakmak. Şöyle bir durumda olabilir seni siklemiyorda olabilir kuzum yani sana garezi vardır gıcık kapmıştır falan filan...Sen takılma böyle şeylere :)

0|0
    0|0
    • umursamayan insanlar rahat oluyorlar, onları severim. Dediğim tipler kasıyorlar kendilerini, sonra selam vermeye başlayınca öyle sahte ve öyle yapaysı oluyor ki. toplumumuzda bu terbiyedir, bir merhaba, bir tebessüm, sonra gene konuşma saygı duyarım.

• Buna alışacaksın ve kendi özünde olan insanları hayatına alacak ve diğerlerini geride bırakacaksın.Çok düşünme bunları etrafta çok var ondan sen gül geç takılma bunlara.

• ben yokmuşum gibi davranırsan eğer hiç olmamaışın gibi davranırım kıvranırsın ;)

0|2
    0|0
    • ben de öyle yapıyorum, ancak aynı ortamda olup selamlaşmamak çok garip geliyor bana.

• hiç olmamış hiç doğmamış gibi davran yüreğinde artık ona yer yok bunu ona hissetir

• ;)

• ona kıl kaparım valla ve onun bulunduu ortamlara girmemeye falan çalısırım

0|0
    0|0
  • Eminim bunu sadece sana karşı yapmıyordur karakter meselesi bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...