Mümkünü olsaydı hayatınızın hangi anlarını silmek isterdiniz ?

birçok insanın yaşamında mutlaka Keşke kelimesini dedirten bir davranış ne biliyim bir olay şüphesiz olmuştur.. hayatından silmek istediği ve bir daha yaşamak istemediği anlar olmuştur.. Peki siziinde varmıdır keşke yapmasaydım dedirtecek anılarınız? Mümkünü olsaydı hayatınızın hangi anlarını silmek isterdiniz ?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Kararsızlıgımı degiştirsem ne guzel olurdu

0|0
    0|0
  • Yeniden hayatı yaşamak isterdim ayrım olmadan. Şimdi düşünebildiğim şekilde yeniden hayatı baştan yaşamak daha güzel olabilir.

0|0
    0|0
  • Hayat bir deneyimdir. Her deneyim beni başka bi yere doğru götürdü. Keşkeleri silersem geriye giç kalır. Yaşanan yaşanmıştır.

0|0
    0|0
  • Keskelerim cok oldu ama zamani silmek olmaz. o zaman surecinde kotu anilar oldugu kadar iyi anilarda cok fazla.

0|0
    0|0
  • İllaki insanların hayatında çok kötü zamanları olmuştur kötü dönemlerden geçmiştir hataları yanlışları olmuştur.İnsanınız nihayetinde .Herşey bi tecrube bizi hayata hazırlayan. Ne demiş şair: Yaşlandıkça değil,yaşadıkça tecrübe kazanılır,zaman insanları değil, “Armutları" olgunlaştırır.YAŞADIGIM HİÇ Bİ ŞEYDEN PİŞMAN DEGİLİM..!

0|0
    0|0
  • okadar yaşadk yahu neden silelim

0|0
    0|0
  • beni yoketmeyen beni güçlendirir cümlesinden yola çıkarak herşeyin bir gerekliliği vardır böyle birşey olması imkansız silmek vesaire gibi.format atılan harddisklerde bile bilgiler kalıyorsa ki insan beynide harddisk olmadığına göre silinmez hiçbirşey.keşke kelimesini kullanmayı sevmem kullandığım olmuştur.herkes hakettiği hayatı yaşar ne az nede çok.dengeler değişmez bu konuda.

0|0
    0|0
  • Sanırım boşa geçen ve bir hiç uğruna harcadığım anlarımı silmek isterdim ..

0|0
    0|0
  • hayatımda hiç bişey yolunda gitmiyor, hepsini silip sıfırdan başlamak isterdim

0|0
    0|0
  • keşkelerim çoktur ama hiç bir anı silmemek daha doğru geliyor,her birinin bıraktıklarından çıkardığım dersler var nihayetinde...

0|0
    0|0
  • tuvalette geçen anlarını :)

0|0
    0|0
  • son 2-3 seneyi silsem yeter :))

0|0
    0|0
  • üniversteye gittiğim koskoca 5 seneyi silmek ve bir dahada okumamak için elimden geleni yapardım..

0|0
    0|0
  • ekim ayını komple silebilirim

0|0
    0|0
  • topun inşaata kaçtığı anları silmek isterdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 22 yaşımı

1|2
    0|0