Erkekler, bacak açarken diz ağrısı olması?

Arkadaşlar ben birkaç yıldır kickboks yapıyordum ancak bacak açma işine çok yüklenmemiştim. (2 günde bir klasik şekilde yapıyordum) Yaklaşık 2 hafta önce her gün çalışmaya başladım ve 2 günde bir yaptığım squat antenmanını bırakdım (kasların yumuşaması ve daha kolay açılması için). 2. haftamda 1.84 açtım (yere 1.5 karış felan kalıyordu). 1 hafta önce açarken sağ dizimin dış yan bağında acı oldu. sonraki gün yürürken felan bir ağrı olmuyordu fakat bacağımı yana doğru kaldırırken ağrı oluyordu. Sonraki gün bacak açarken yine ağrı oldu ve bırakdım. Birkaç gün sonra denediğimde yine ağrı yaptığı anda bırakdım ve bir haftadır bacak açma yapamıyorum. Bacak açma yapmış arkadaşların görüşlerini bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.. (yaşım 18)

Güncellemeler:
Benim sakatlık, çok fazla zorlamadığım için o kadar ağır değil sanırım dinlenme ile geçebilir.

0|0
3

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla yorma kendini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bende kickbox yapiyorum 1 seneyi gecti turuncu kusagim yana dogru dümdüz acamiyorum ama one dogru acabiliyorum tam ısınmadan yapmani tavsiye etmem bende yasadim o duyguyu 1 ay boyunca sol ayagim ile low kick bile atamiyordum hastaneye gidip gorunmeni tavsiye ederim krem ve hap vermisti bana 2 aydır hic agri sizi yok

0|0
    0|0
  • yırtık vardır

0|0
    0|0
Yükleniyor...