Düzenli spor yapmak için gerekenlerden örnek verir misiniz ?

Soru başlıktaki gibi açık Düzenli Bir Spor İçin Yapılması Gerekenlerden örnek verirmisiniz ?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sporcuyum kardeşim aşşdaki yorumları okudum herkes yanlış şeyler yazmış bak , önce azim spora kafanda başlıcaksın sonra belli başlı bi spora başla body yada boks artık yüzme felan ne hoşuna girderrse vee sporuna düzenli olarak git haftanın 5 günü spor yap 2 gün dinlen ki kasların dinlensin ve gelişsin ve spor yapmadan 2 saat önce çok yemek yememek şartıyla yemek ye ama dedğim gibi aşırı yeme nasılsa spor yaıcam die ,spor yaprken su iç sorun olmaz suyu herzaman bolca iç iyidir su ayrıca kilo sorunun varsa fazla yemek yiyip boşa hammalık yapma bu dediklerimi yap 8 ayda manyak bi vücudun çok sağlıklı bi vücudun olur .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• spordan önce mutlaka biseyler yemelisinn. ve ilk başladıgın gün 20 dk spor, hergün 5 dakika ve ya 10 dakika arttırarak 3 saati bulana kadar işte. sonra düzene girer. kola, cips, çikolata bunlar senin enerjini düşürür. zaten cevresel yaglanma yapıyor. düzenli spor formda vucut :)

0|0
    0|0
  • Spor salonuna yazıl.

Verdiğin para için gidiyorsun emin ol :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sporu yasam felsefesı halıne getırmen gerekıyor.yoksa bıkac aydan sonra bıkkkınlık gelıyor ve bırakıyorsun

0|0
    0|0
  • Kendine belli bir diyet uygulaman lazım (diyet deyince çoğu kişi rejim anlıyor, diyet illa zayıflamak için yapılmaz) en önemlisi bu bence.

0|0
    0|0
  • tahamaniaka katılıyorum bol su haftanın 4 günü spor 2 gün dinlen dinlendigin gunlerde sınav mekikle tamamlarsan birkaçayda vücudun şekle gireer

0|0
    0|0
  • kendinizi zorlamalısınız, geçenlerde bir yerde duydum ilk 21 gün çok önemliymiş, sonra vücut alışıyor hatta istiyor. ilk zamanlar üşenme durumları olabiliyor çünkü

0|0
    0|0
  • haftalık bir program...

0|1
    0|0
  • En başta yemek düzenin ve uyku düzenin olmalı.

0|0
    0|0
  • neden

0|0
    0|0
  • Spor salonuna git.

0|0
    0|0
  • Düzenli beslenmek gerekir.

0|0
    0|0
  • sürekli çalışmak ara vermemek yani spora