Maçtan anlayan, maç sohbetlerine katılan bir bayan olmak istiyorum?

Merhaba, futbolu çok seviyorum her ne kadar çok fazla bilgim olmasada. Sürekli izliyorum ve futbol muhabbeti hoşuma gidiyor. Fenerbahçeliyim ve fanatik olmak istiyorum. Erkekler kadar bilgim olsun istiyorum. Fakat UEFA maçı, Superlig onları bilmiyorum :( Futbol maçları kaç çeşide ayrılıyor? Hangisinde ülke içi mücadele var hangisinde yabancı takımla? Mesela Beşiktaş diyelim yabancı takımla yarışıyor ve tüm Türkiye destekliyor. Yabancı takımla hangi yerli takımın yarışacağı nasıl belirleniyor? Bilmediğim çok şey var küçük görmeyin ama :(

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• http://i.hizliresim.com/1YWBQG.png puan tablosunu incele ilk önce. sıralamanın yanında neler yazıyor iyi bir bak. sezon sonu takımlar bulundukları sıraya göre avrupa da mücadele etmeye hak kazanırlar. ve Türkiye kupasını kazanan takımda avrupa da oynamaya hak kazanır.2 avrupa kupası organizasyonu vardır. şampiyonlar ligi ve uefa kupası. şampiyonlar ligine kendi ülkesinde şampiyon olan takım doğrudan katılır. ve uefa nın verdiği ülke başarı puanları ile kendi liginde 2. 3. ve hatta 4. sırada tamamlayan takımlarda şampiyonlar ligine katılabilirler. biz ülke başarı puanı olarak sadece ilk iki sırayı alan takımı gönderebiliyoruz şampiyonlar ligine.3. ve 4. sırayı alan takımlar uefa avrupa ligine katılmaya hak kazanıyorlar. biraz biraz olayı çözmüşündür sanırım bu yazdıklarım ile. daha iyi anlamak için sezonu takip et bence. not : sen gel Galatasarayı destekle. bırak şu dandik takımı.

0|0
    0|0
    • Herşey güzel gidiyordu son cümleye kadar... Neden dandik takım olsun ki? Binlerce taraftarı var. Biri gelse Galatasaray takımı dandik bırak dese sen bırakıcak mısın? Vazgeçmem takımımdan. Ama yinede çok teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 6

• Ogretiriler simdi abinlerin burdan. bende hayatta sevmiyorum. erkek degilmiyimki acaba:)))

0|0
    0|0
  • onun için burada arkadaş edinemn lazım bende anatik gs ve her takımın maıcı her hafta izleyere takip ederim yavaş yavaş alırsın :)

0|0
    0|0
  • Erkeklere yaranacağım diye

0|0
    1|1
  • Fenerbahçeli isen bu iş yürümez knka sana söyleyim

0|1
    0|0
  • bu kadar özentilik iyi değil

0|0
    0|0
  • en başta takımını değiştir, bu sitedeki kızların çok büyük çoğunluğu Galatasaraylı ve hepside futboldan çok iyi anlıyor
    sende onlara katıl bence :)

0|0
    1|0
    • Ne kadar aptalca bir yorum olmuş, önce takımımdan vazgeçmemeyi öğrenmeliyim. Ki zaten öğrendim bile asla vazgeçmem

Kızlar Ne Diyor 2

• Fanatik olunmaz fanatik dogulur

0|0
    0|0
  • bol bol maçları izle maç özetlerini yorumları incele babanla konuşmaya çalış maçlara git sonunda öğrenirsin zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...