Babasız olmak ve olmamak. Kız arkadaşımın acısını nasıl paylaşırım?

arkadaslar hoşlandığım kız babasını küçük yaşta kaybettmis aslına bakarsanız bende öyle ama ben çok etkilenmedim...

özelllikle bayan arkadaslara soruyorum onunla ilgilenmem ve onun bu acısını paşlaşmam için ve ona yardımcı olabilmem için neler yapmam ve nasıl davranmam gerekir... babasının yerini alamam ama onu rahatlatmakta istiyorum...

Güncellemeler:
arkadaslar zaman ayırıp cevapladığınız için ayrı ayrı tesekkür ediyorum sizlere :) sağolun...

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• baban yok belki ama artık ben varım de

0|0
    0|0
    • kısa ve öz ayrıca etkili olmus :) yüreğine sağlık...

Kızlar Ne Diyor 10

• Her zaman kendin ol, asla sahte yuzlu olma. Hele birde seviyorsan kizi sirf babasi oldu veya da annesiyle ayrilar diye kizdan vazgecmemelisin. Tmm kiz senin kadar baba sevgisini anlayamaz ama anlayissiz davranman onu da uzer ve dusene bir tekme de sen silmis olursun. Bir kiz eger saygiliysa babasi olmamasina ragmen basinda onu yetistiren anne gercekten cok sIkI bir terbiyeyle yetistirmistir. Baba sevgisinden mahrum kalan bir kiz ilerde sevgilisine, esine de yakinlasmakta gucluk ceker cunku onun sevgisini anlamakta zorlanir. Bir de bu zmndaki erkeklerin ne oldugunu gorunce de iyice sogur. Bir erkek babasi olmayan hoslandigi bir kiza karsi: 1) arkadas, 2)abi, 3) dost, 4) sevgili, 5) baba, 6) es olmalidir. Yani onun o yasina kadar mahrum kaldigi sevgiyi sevgilisi vermek icin cabalamalidir onu her zaman koruyup kollayarak, sahip cikarak , onu her zmn sevincini, uzuntusunu dinleyerek ona kol kanat germelidir. Ve soyliyiyecegi her kelimeyi soylemeden once dusunmeli, cunku soyliyecegin en ufak bir kelime karsisindakini kirmaya yetebilir...

0|0
    0|0
  • Dürüst ve samimi ol , sana güvenebilmeli , koruyup kollamalısın ,senin yanında kendini güvende hissetmeli .

0|0
    0|0
  • duygusal konular bunlar.yıpratır insanı.belli günlerde hatırlanmalı.kaderi yaşamak kaderdir ama kaderimize boyun eğmeyelim.hayat devam ediyor işte.

0|0
    0|0
  • sadece sev...

ama gerçekten sev...

0|0
    0|0
  • Zor bır durum.Kesinlıkle ona hem baba hem sevgılı-eş olmalısının varlıgını hep bılmeli, hıssetmelı senın samımıyetınden emin, sana ınanmalı ve baglanmalı.

0|0
    0|0
  • Kız çocukları için baba, erkek çocukları için anne önemlidir. Şefkatli olmalısınız ancak bu şefkati abartıp, kendinizi onun babası yerine koymayınız buda sıkıntı yaratabilir.

0|0
    0|0
  • Hem babalık hem kocalık yap. Koru onu.

0|0
    0|0
  • Şefkatli ol mesela.Babasını kaybetmişse, ona hem sevgili olup hemde babalar gibi arada koruyup kızan biri ol.

0|0
    0|1
  • benim sevgilimin de babası yok ... o da 2007 de kaybetmiş ... :'(

0|0
    0|0
  • Onu koru sevgini göster daima yanında oldugunu ona hissettir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Baba figürü önemli, bir noktada derinlerde bir yerlerde seni aynı zamanda bir baba olarak konumlandrmaya çalışacaktır, buna göre davranılmalı.

0|0
    0|0
  • Aynı durum bendede var keşke ben yaşasaydım onun acısını feleğin kime vuracağı belli değil işte

0|0
    0|0
  • Koru kolla onu .

0|0
    0|0
Yükleniyor...