Hiç birinin sizi gözetlediği hissine kapıldınız mı?

malumunuz istnbulda evler iç ice... benim odanın karşısına birileri taşınmış...önceden boştu... bizimde balkon onların yatak odasına bakıyo... evde ki vaktimin %70 ni orda geçirdiğim için gözüm ister istemez arada kayıyo...istemeden yani . :DD bunlar nden se o perdelri hiç kapatmıyolar... acaba benim onları gözetlediğimi düşünürlermi ki .?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Gozetledigi hissine degilde gozetledigimi sandilar heralde :) Biz evde sigara icmemeye ozen gosteriyoruz cunku hersey, perdeler, halilar esyalar sigara kokuyor. Bu nedenle balkonda iceriz. Tabi kisin balkonda sigara icmek intihar oldugundan dolayi, mutfakta aydinliga bakan pencereyi kullaniyoruz. 15 senedirde bu boyle :)

Yan taramizla bitisik binadayiz ve aydinlik dedigimiz yer var mutfaklar karsilikli birbirine bakiyor. Yeni tasinan kiraci isiklari kapatmis gecenin 2 sinde mutfakta sigara iciyormus, bende olayla alakam yok kendi mutfagimda aynen isiklari kapatmisim sigara iciyorum ama dalmisim karsiya bakmiyorum. Karanlikta bi tencere tangirtisi duyuldu karsidan bi baktip karsi mutfakta biri cirpiniyo sigarayla. Bi bana bakiyo bi tencereleri topluyo.

Sonradan ogrendim kadin beni sonra gormus, isiklar kapali oldugu icinde artik gozetliyorum mu sandi neyse artik firlamis havaya korkudan :)) Benim olaylardan haberim yok kadin ertesi gunu aydinligin camina demir taktirdi. Biz AllahAllah falan dedik. 3 cu gun eve kopek aldi :D. Sonradan ev sahibi anlatmisti gulmustuk baya :)))

2|0
    0|0
    • :ddd o anda tipin seri katil tipinde miydi.?

• O kadar karanliktiki, sadece ates bocegi gibi sigaranin atesi gozukuyodu. Yani elimi uzatsam goremezdim, ama simdi kendimi onun yerine koyuyorumda baya korkutucu bisey aslinda ya :)))) Bi ates var ama kimin ictigini goremiyosun sigarayi haha :)))))) Tam sapik iste :)))

Erkekler Ne Diyor 14

• Beni birilerinin pek gözetlediğini sanmıyorumda, yatak odamın karşısında kalan evdeki kız baya bi rahat artık camı açamaya utanıyorum.

1|0
    0|0
  • Seni takmadıkları için, perdeye ihtiyaç duymamışlar :)))) Yoksa gazete kağıtlarıyla bile kapatırlardı.

1|0
    0|0
  • Düşünmezler. Ama düşünseler kapatırlardı. Zaten perdeyi neden alıyorlarsa. Almasınlar. boşa masraf yapıyorlar.

Hem yatak odası... kötü bir durum.

0|0
    0|0
  • Düşünmezler sadece niye bakıp duruyor derler=))

1|0
    0|0
  • düşünselerde sorun olmaz sen bayansın ne de olsa erkek olsaydın büyük sorun olabilirdi ama

1|0
    0|0
  • gamsiz birileri demekki umursamiyorlar

1|0
    0|0
  • Müstakil olmayınca yapacak birşey yok. Dürbünle gözlesen bile umurlarında olmaz.

0|0
    0|0
  • Perdelerini cekmiyorlarsa izlenmek

fantazileri olabilir

Gozetlenmekten hoşlanan tiplerde var

Unutma

dikkatli ol

0|1
    0|0
    • daha yeni yerleşiyolar.. bişey görmedim :ddd ama öyle bi durum olursaben bakmam içeri girip bizim perdeleri çekerim : ddd

• Bak bak

Bişeyler öğrenirsn:))

• Peki oraya baktığın zaman enteresan bir şeyler gördün mü?

0|0
    0|0
    • valla yatak odasındaki dev plazmayı görünce salonu merak etmedim değil :DDD

• :ddd ben kezap taşıyorum :ddd

• pastaya dökme sakın kezzabı :))

• bir paranoyak daha

0|0
    0|0
  • Bence bu senin fantazin:)

0|0
    0|0
    • karşı komsunu yatak odasını dikizlemek mi .? :ddd ne biçim fantazi bee

• Bilemem orasını istemezsen bakmazsın yani:)

• evet aynaya bakarken hep izlendiğimi hissediyorum :p

0|0
    0|0
  • o değil de sn daha grmicektin sanırsam ks,ye ? :DD:d

0|0
    0|0
  • ben hep öyle hissederim uzaklardan

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kapılmadım, düşünmezler.

1|0
    0|0
  • Hissine kapılmadım. Ben balkondayken bir adam tip tip bakıyordu. Beni gördüğünde yürüyüp sonradan tekrar bakıyordu. Sesimi çıkarmadım sonra balkondan ayrıldım, o yaşlı amcadan çok rahatsız oldum.

1|0
    0|1
    • insanın böle olur olmadan ruh halini bozabiliyolar...

• Hayır.

1|0
    0|0
Yükleniyor...