Fanatikler bu yönünüz ilişkilerinize iyi ya da kötü olarak yansıyor mu?

Sevgiliniz size süpriz yapmak istedi vizyondaki filme 2 bilet aldı ve aynı gün taraftarı olduğunuz takımın derbisi var tercihiniz hangisinden yana olurdu?Ya da kızlar yapılan tercihe nasıl tepki verirlerdi ?

Güncellemeler:
Bazen paylaşılan değil de paylaşanlardır önemli olan ..Bazen kızlar koyu bir fanatik , erkeklerse duygusal Romeo olabilmeli .Sevgide yaşanılanlar paylasılanlar mutluluklar üzüntüler inişler çıkışlar hepsi birer araç , kişiler ve duygular amaçtır ;) Herkese iyi sabahlar..

0|0
1|16

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• önce BeşiktAşk

2|0
    0|0
  • güncelleme için mutlaka

1|0
    0|0
  • Genellikle iyi olarak yansımıştır.

Kız arkadaşımda fanatik beraber izliyoruz çok pis küfür ediyor o haricinde sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • Her romeno fenerliyse her juliet de fenerlidir.

0|0
    0|0
  • bilet aldığı filmlere giderdik :((

1|1
    0|0
  • Pek maça gitmem ancak mantıklı olmak gerekirse o maç 1 kere oynanacak sonuçta , ve de fanatiksem sevgilim anlayışlı olursa daha çok severim kendisini ve bu anlayışını ilerde ayrıca yapacağım süprizle telafi ederim.. O gun beraber maça gider ertesi gün istediği filme gideriz.

0|1
    0|0
  • kupa finali falan değilse sinemaya gideirm korum derbisine.

1|1
    0|0
  • Bileti yarına çevirelim ne acelen var aşkım derim :D

Tabiki:D

GALATASARAY...

1|0
    0|0
  • ilk olarak maç merakım yok 2. olsada sevgilim önce gelir maç sonra

1|0
    0|0
  • Siz kadınlara sevdiğimizi ispat etmek için illa birşeyler den mi vazgeçmek gerek niye böyle yapıyorsunuz anlamıyorum. Adam derbi maçı izlese başka bir zaman da filmi izleseniz olmuyor mu?

0|0
    0|0
    • ben sadece iliskilerde fanatikliğin boyutunu merak ettim olabilir tabikide hatta ben maçı tercih ederim o sinemaa desede maça giderim yani

• ahaha maç artık özellikle erkeklerle bütünlesmis bisey ve onları öyle kabullenmek gerek çarsıda sokakda sevgilisine fırça atmaktansa çıksın stada cengaver gibi bagırsın çağırsın stres atsın şdskglkdfg:d

• Aynen öyle fanatik adamlardan çoğu zaman çeşit çeşit magandalıklar çıkar ama emin ol bu fiziksel magandalıklar ruha verilen zararın yanın da hiç sayılır. O yüzden fanatik birinin yaptıklarına çok takılı kalmamak gerekir. En azından onun niyeti bellidir.

• Insanlarin sevgili olmadan once birbirlerini tanimalari gerekir. Eger sevgiliyken birbirinizi tanimaya calisiyorsaniz bu gibi durumlarla bircok kez karsilasirsiniz. Kadin erkegi taniyorsa zaten fanatik oldugunu ve o gun sevgilisinin mac izlemek isteyecegini bilir. Bazen saygi sevgiliye taksi/cafe kapisini acmaktan ibaret olamiyor malesef. Belki saygi karsindakinin hoslandigi seylere ilgi gostermek, arastirmak bilgi edinmekte olabiliyor. Belkide kiz derbi macina bilet alabilirdi :]

0|0
    0|0
    • çok doğru.. ama malum sinema biletiyle maç bileti biraz farklı oluyo :dd gidip kale arkasıda alınmazki fakirliğin gözü çııksın :o

• her şekilde sinema

0|0
    0|0
  • futbolla ilgilenmiyorum sinemaya giderdim

0|0
    0|0
  • beşiktaş maçına giderim.

0|0
    0|0
  • soru mu bu .heraldeki maça giderim :S film kaçmıyo

0|0
    0|0