İş görüşmesi yardım ?

Codenrty'de mi Adidasta mı çalışmalıyım...

Codentry,full bayan yarı klasik gibi 800e yakın maaş + prim 310yemek yol parası yok haftada 45 saat ve %90 oldu burası ama bugün de adidasla görüştüm...

Adidasta ise 750+prim 340 yemek + 155 yol (servis olmayan yerde dedi kadın ama) ama buranın prim şartları daha iyi ve ben daha önce de Spor giyimde çalıştım 3 sene ondan spor giyim daha yakın geldi bana haliyle ve beni 2.görüşmeye çağırcaklar önümüzdeki hafta içi ve olucak mı bilmiyorum ama olumlu geçti ilk görüşmemiz... diğer firma ise belgelerinizi hazırlayın pzt. getirin hayırlı olsun dedi... ama bugün gittiğim adidas aklımı çeldi yani ne yapayım ben sizce ?

Güncellemeler:
Adidasta...12 saat çalıştığın Gün 2 saat yemek izni 21 lira yemek + 8 saat çalıştığın gün 11 lira yemek 1 saat izin bu da iyi ama mesela codentry %90 oldu ya şimdi adamlar dediler...haftalık 45 saat eğer bu hafta 3 saat fazla çalışırsan haftaya 42 saat çalışırsın dediler ama adidasta böyle birşey demediler haftada 2-3 Full olur (12 saat yani) 1 gün izin gerisi de 8 saat işte..

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Adidas da mı 45 saat peki?

0|0
    0|0
    • Adidas 51 saat işte en fazla

• Evet ben bile sıkılırım :(

• evet yani bazı müşteriler sevmez yakın teması ama orada öyle değil yapışcan kadına bu ne lan dedim içimden tamam benim satışım çok çok iyidir ama bir yere kadar

Kızlar Ne Diyor 3

• BU ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNDEKİ MAĞAZALAR DEMİ BEN ADİDASI TERCİH EDERİM BİR ARKADAŞIM MANGADA ÇALIŞIYORDU VE ÇOK MEMNUN ..ADİDASTA GÜZEL MAAŞ VERİYOR BENCE.

0|0
    0|0
  • aynısı banada olmuştu ama biraz ertelemeye çalışşş son olarak evrakları ver teslm et olmazsa geri alablme şansın var aynı evraklar 6 ay geçerlidir

0|0
    0|0
  • parayı boşver. çalışma şartları ve ortamı sana uygun olan yeri seç.

0|0
    0|0
    • Yani spor giyimden geldiğim için Adidas daha yakın hiç yoktan bildiğimiz marka bayan erkek çocuk herşey mevcut ama dışardan göründüğü gibi de değil..

• "benim burda ne işim var" diye düşünüp yabancı hissetmediğin bir yer bul kendine. diğer türlü cok zor.

• Aynen o soruyo sormamak için tecrübem olan spor giyimi tercih edicem sanırım..

Erkekler Ne Diyor 2

• Anladığım kadarıyla Codenrty de yol parası yok 800 net maaş dimi ? Adidasta 750+ yol parası sanırım, benim çalıştığım yerde yol parası yok mesela çift araç kullanıyorum aylık 100 lira ediyo neredeyse yol parası onun için maaşlar neredeyse aynı denk geliyor hangisini istiyosan ona git derim.

0|0
    0|0
    • Yani kardeşim evime yakın bir yerde 2 AVM var eğer oralar olursa yağmurlu günler hariç yürüme mesafesi zaten 20dk. filan yol parasının bi kısmı cebe kalır..evet aynen öyle maaşlar denk geliyor ama Adidasın prim yapması daha yüksek ihtimal sonuçta Adidas yani ve diğer işte gömlek kumaş rugan giycen mağazada ama adidasta spor bu da avantaj gibi ..

• Adidas'a mı girdin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...