Türkiye-Romanya maçında teknik direktör ve kaleci Volkan'ın hatası var mıydı?

arkadaşlar bu akşam ki oynana 2014 dünya kupası grup elemacında romanya türkiye maçını teknik direktör ve kaleci volkanın hatası varmıydı hataları nelerdi

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Volkan büyük hata yaptı ama asıl hata hocada,

Romanya defansı 2 3 sağlam ara pas gelse tutamazdı selçuk inan bu işi en iyi yapan adam, yedekti.Mehmet topaldan da çoğu orta saha oyuncusundan da sağlam bir adam selçuk.

Nuri şahinin formunun zirvelerinde, ingilterede oynadığı çoğu takım romanyadan sağlam liverpool taraftarları nuriye besteler yaparken milli takımda yedek kalması hata.Arjantin, brezilya, portekiz, ingiltere gibi sağlam milli takımlar hariç her takımda yer bulacak bi adam nuri kendine.

Caner erkin gol atma kapasitesi olan bir oyuncu, sol kanatta çok da iyi kendine yer bulabilirdi.

Umut bulut kapanan savunmalara karşı hiçbirşey yapamıyor galatasarayda ispatladı bunu, umutu 4 tane defansın arasına sürmek yem etmekten başka bişey değil.

Semih kaya sağlam çocuk ama pozisyon bilgisi zayıf, yanına galatasaraydaki gibi tecrübeli bir isim verilse daha iyi performans gösterebilirdi.

Velhasıl tamamen fiyasko bir milli takımdı, yine iyi mücadele ettiler.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Maç sonucu nasıl olurdu bilmiyorum ama volkanın hatası büyüktü. Bi maçta daha yapmıştı bunu aynı hata. Topa vuracağını hesap etmeliydi..

0|0
    0|0
    • maçı kazanmamız çok zor görünüyordu A.avcı romanlar 1 puan için gelecek oynayacaklar diyordu 3 puanı hediye ettik

• Kötü oldu ya:( Ama olsun Volkan bunu telafi eder

• Volkan maçı ikram etti romanya da afiyetle yedi başka bi açıklaması yok.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• hadi bakalım bu maçtada vokan kurtardı takım...! bakalım diğer maçta kim kurtracak,abdullah avcının oyuncu seçimleri yanlış bence takımı kendisi kurmuyor çünkü onun oyun istemini az çok biliyoruz umut gibi birisi orda tek başına bırakmaz en kötü umutun yerine mevlütle başlardı.orta sahada sercan gibi milli tecrübesi çok az olan biri yerine emre yada caner gibi oyuncuları tanıyan birileriyle başlmaları daha iyi olurdu

0|0
    0|0
  • bunlar nasil hoca oluyor anlam veremiyorum ilk önce kendi takiminda ilk 11 de oynamayan bir oyunc nasil milli takimda ilk 11 de bence takim kuramiyor

0|0
    0|0
  • volkan tıpkı bir avını goren hayvan gibi ayıya benzer bir kosuş yaptı ve sonunda golu kalemizde bulduk :D herhalde hoşgeldiniz ikramı gibi birşey

0|1
    0|0
  • volkan hatalı çıkış yaptı...ya hiç çıkmicaktı ya da daha erken çıkcaktı...her neyse..en büyük sorun Abdullah avcı! sıkı bi gençlerbirliği taraftarıyım ancak herkes kabullenmelidir ki selçuksuz bi milli takım olmaz..en iyi ortasaha şuan selçuk..ama daha bi dk bile oynamadı...

0|0
    0|0
  • volkandan o hatayı beklemezdim. ama esas hata kadro seçimleri ve oyun şablonu. şablonsuzluk.

0|0
    0|0
  • volkanın çıkışı çok hatalı...

0|2
    0|0
  • kalecinin hatası buyuk zaten de o golu yemese bile yenemezdik oyun olarak cok kotuyuz malesef cenerle nuri de cok formdaydı bence onlarla baslasaydı iy olurdu

0|0
    0|0
    • caner nuri başlamak güzel olurdu söylediğin doğru ama caner yerine sercan var oda çok iyi oynuyordu ama forvet kötü mevlüt oynatıyor birşey yapamıyor

• hocanındaaaa volkanındaaaa

0|0
    0|0
  • yok be cok kötu oynadık Türk mıllı takımından bısey beklemıyom zaten :D ızlemedım bıle keyıfsız bır futbol macı

0|0
    0|0
  • bılmıyorum maçı ızlemedım

0|0
    0|0
  • skor ne ?

0|0
    0|0
  • kaleci hatalı da gol atamayan forvetler hatasız mı? yapmayın gözünüzü seveyim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...