Çoook sevipte seneler sonra birlikte oldunuz.. ve evlenme kararı aldınız!!

Sevdiğiniz bayan/erkek ile seneler sonra tekrar karşılaşıp birşeyler paylaşmaya başladınız.. ve evlenme kararı aldınız.

Evlenmeye ramak kala sevgilinizin 1 - 2 senelik ömrü kaldığını .. kanser olduğunu öğrendiniz.(Bunu oda yeni öğrendi)

Soru:

--Böyle bir durumda duygularınız ve bu zaman çerçevesin de yapacaklarınız neler olurdu?

Şimdiden teşekkürler ;)

Güncellemeler:
Daha çok duygu ve düşüncelere yer verirsek çok iyi olur..

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• bi arkadaş kanser oldu nısanlısı bundan ayrıldı sonra kız ıyılestı barıstılar(ben olsam barısmazdım)sonra evlendıler 1 yıl sonra kanser tekrr ortaya cıktı ve kız vefat ettı

0|1
    0|0
    • :S aslında benim hikayem de buna benziyor.. küsme durumu olmadı lakin.. iyileştikten sonra evlenme durumu oldu.. şuan rahmetli oldu.. ve bir kız çocuğu doğurduğu zaman vefat etti. :(

• doğumdan 1 hafta sonra.. zaten tehlikeliydi.. ve hatta hamile kaldığında anladık olayın ciddiyetini.. doktorlar alınması gerektiğini söylese de.. söz dinletemedi ..

• yazık ya bende uzuluyom nıye evlenmedım bebekım yok falan dıye ama kısmet ıste opup koklayamadan vefat et kader

Kızlar Ne Diyor 2

• seviyorsam neden bırakayım.Heleki desteğe en çok ihtiyacı olduğu dönemde

0|1
    0|0
  • kanser olan oysa yanında olmaya çalışırdım, daha da bağlanırdım herhalde korkardım üzülürdüm, ama kanser olan bensem ayrılırdım ölürsem üzülmesin arkamdan diye.

0|1
    0|0
    • yıllardır burnunda tüten birini.. son zamanların da yanında olmayı istemesine rağmen kaçmayı tercih etmek.. düşününce onun üzülmesine katlanamam.. da.. birdaha görüşmemek var dı :(

• Ben değilim.. çok yakın bir dostum arkadaşım abim... lakin yerinde olmak istermiydim ?

inan onu bile bilmiyorum :(

• rabbim yar ve yardımcısı olsun

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...