Spor yapan kız, itici midir?

Basketbol, voleybol, yüzmeye gidiyorum, fitness ve koşu da yapıyorum. Ama erkek arkadaşım bunu istemiyor. Bunlar benim hayatımın vazgeçilmez halleri oldu artık. Bırakmak istemiyorum.

Sizce itici mi ki?

1|0
16|50

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 49

• Hayır devam et kimse için kendinden fedakarlık yapma bunu yaparsan benliğini kaybedip kendinden vazgeçmiş baskasının kukladı olursun

1|0
    0|0
  • Arkadaşda sorun var bence :) Hep fiziken hemde ruhen çok faydalı aktiviteler yapıyorsun. Sağlık yönünü söylemiyorum bile :) Bildiğin doğrulardan ve hedeflerinden vazgeçme.

1|0
    0|0
    • Neden istemiyor o zaman benim için sağlıklıysa?

• Senin arkadaşın baya sorunlu o zaman. Yani istememesinin mantıklı hiç bir açıklaması yok.

• Hadi ya sorunlusunu mu buldum :D:D diğer arkadaşlar kıskanıyordur demişler. Haklılar sanırım. Teşekkürler :D

• Bence çekici vücutları şekilli oluyor

1|0
    0|0
    • Evet öyle şükürler olsun :D

• Karın kasım yok itici diyorlar onun için yapmamaya çalışıyorum :D

• eğer sen istiyorsan yap kimse kimseye karışamaz

• gittiğim spor salonundaki bayan hocalar resmen yunan mitolojisinden çıkmış tanrı gibiler ne zaman bu hocaların 2'sini görsem içimdeki hayvan böğürüyor.

0|0
    0|0
  • Hayır aksine daha olumlu bakarım, spor sağlıktır.

1|0
    0|0
    • Neden istemiyor olabilir?

• Kendisi yapıyor, büyük ihtimal diğer seçenek. Teşekkürler:)

• Rica ederim.

• iğrenc ben yağlı seıyom asdf

0|0
    0|0
  • itici değil aksine çekicidir, düzgün fit ve sağlıklı bir vücudun var.
    erkek arkadaşının gitmeni istememesinin sebebi seni kıskanmasıdır :)

1|0
    0|0
  • Niye itici olsun. Sağlıkli yaşamak herkesin hakki olduğuna göre. Kızların veya bayanların spor yapmasında ne gibi bir sakınca olabilir ki?

1|0
    0|0
  • çekicidir.

1|0
    0|0
  • Güzeldir çekicidir.

1|0
    0|0
  • Bence super bisey bir kizin fizikini sporla korumasi gbi bsy yoktur istememesi kiskanclk olablr orda erkeklr izliyodr seni o da rhtsz olydr ayrica kendsne dha cok zaman ayirmani istydr

1|0
    0|0
  • Erkek arkadaşını bırak o zaman

1|0
    0|0
  • spor yapan kız o kadar az ki ahhh ahhh

1|0
    0|0
  • Ne öyle baklavası olan kız filan bende istemiyorum diyorum Çocuk haklı spor yap bokunu çıkarma sadece

0|0
    1|0
    • Baklava mı? O kadar da değil:) Fazla kasım yok zaten her kızda olduğu gibi. Ama fazla kilom da yok.

• Fazla yapmayın sanki milli sporcular çok itici bence yapma. Birde erkek arkadaşına nu kadar spordan zaman ayırabiliyorsan yılın Kadını ödülü senin olabilir :D

• Neslihan Darnel'de ne kadar kas varsa bende de o kadar. Günümün yarısı erkek arkadaşımın, yarısı spor. Böyle giderse gayet mutluyum :D

• hiç itici değil çok güzel bence kusura bakma ama erkek arkadaşın gerizekalı keşke benim spor yapan sevgilim olsa beraber yapardık bende çok severim spor yapmayı

1|0
    0|0
    • Ben de çok severim. O da fitness'a gidiyor da ne bileyim istemiyor işte

• geri kafalıymış ne diyim ben de yüzme koşma ve basketi çok severim ve yaparım

• İtici değil, sevgilin kıskanıyor.

1|0
    0|0
  • sacmlamaya iticımı olur hiç erkek arakdasın bıaz tembel galıba oda sana katılsa spor yapsa güzel bir cift olursunuz kıskanıyor galıba o yuzden bu tavrı yoksa hoşuna gidiyor merak etme

0|0
    0|0
    • O da sporcu

• burada bir celıskı var sporcu bır ınsan sevgılısınde sıkı bir vucudu olmasını spoe yapmasını ister kıskanclık söz konusu

• la spor yaparken taytınızın içine bişey giyin mk geçen gün bitanesini sahilde merdivenlerden inerken gördüm kızla beraber bende spor yaptım iflaam kesildi mk :(

0|0
    0|0
  • duymamış olayım

1|0
    0|0
  • candır canandır bitanedirr :)) ben seviyorumm spor yapan bayanlarıı

1|0
    0|0
    • Teşekkürler

• bişey değil; bide kimseyi takma spor insanın yaşam biçimidir onlar olmadan olmaz

• seni küçük saf şey evlenelim mi :D

1|0
    0|0
  • itici değil

0|0
    0|0
  • nasıl itici olabilir? mantığın alıyor mu bunu? iticidir çoğunluğu çıksa yani evde oturup popo mu büyütücen?

0|0
    0|0
  • Çekici

1|0
    0|0
  • Her iki cinste ömür boyu yapmalı

1|0
    0|0
  • kıskandığından bırak diyodur bence

1|0
    0|0
    • Neden kıskansın ki

• şu an ki erkeklerin spor yaptıgın için yazdıkları yorumları oku sonra neden diye düşün

• Haklısınız teşekkürler

• Aksine cekici geliyo bana :)

1|0
    0|0
  • Ne iticisi ya daha çekici oluyorsun diye kıskanıyordur ^^

1|0
    0|0
  • Çekici

1|0
    0|0
  • Nayn sexydir

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 16

• Yoo ne alakası var

1|0
    0|0
  • Cıks değildir. Erkek arkadaşınlada konuş ve ikna et :)

1|0
    0|0
  • İtici olsa da spor benim yaşam tarzım kickboks yapıyorum koşu tekvando yani spor hayattır benim için :)

1|0
    0|0
  • Sanmıyorum, ona vakit ayıramadığından istemiyor olabilir. Bende spor yapıyorum fakat düzenli ve hayatımdan zaman çalmıyorum

0|0
    0|0
  • Benim içinde vazgeçilmez, o istedi diye bırakmazdım ve onu bir şekilde ikna etmeye çalışırdım

1|0
    0|0
  • Kiskaniyordur birakma derim haftanın yedi günü belli spor Günlerim war ve her acidan çok faydasini görüyorum kesinlikle birakma

0|0
    0|0
  • Hayır tabi ki de değil yalnız erkek arkadaşınız sizin oralarda çok vakit geçirmenizden ya da erkeklerin olabileceğinden kıskanıyor olabilir ☺️✋

1|0
    0|0
  • Bırakma asla! Eğer bırakırsan daha sonra kilo alabilirsin ve zayıf olmak güzel bir şey. Ayrıca sporda başarılı olmak o kadar kolay değil. Eğer onunla evlenmeyi falan düşünmüyosan bırakma derim

0|0
    0|0
  • Erkek arkadasın kıskanmıstır. Neden ıtıcı olsun

0|0
    0|0
  • Sensin itici :D

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşını bırak.

0|0
    0|0
  • aksine çekici

1|0
    0|0
  • Bırakma. Kıskanıyor bu yüzden istemiyor. Zamanla alışır

0|0
    0|0
  • Aksine gayet güzel bir şey yapıyorsun. Neden istemiyormuş? Sordun mu?

0|0
    0|0
  • Hayır niye itici olsun ki aksine daha iyi :)

1|0
    0|0
  • Spor yapmak ne zaman itici bir şey oldu. Spor sagliktir hücrelerin her gun canlanıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...