Hem spor yapıp hem göğüslerimin küçülmesinden şikayetçiyim sizce?

Spor yapmak bilindiği gibi göğüsleri küçültüyor fakat ben geç farkına vardım ağırlık kaldırıyorum ve buda benim göğüslerimin küçülmesinde büyük bir etken fakat ben göğüslerimin küçülmesini istemiyorum ve ağırlık kaldırmaya devam etmek istiyorum sizin önerileriniz olursa sevinirim..

2|2
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Spora kesinlikle devam et. Göğüsler; toparlanıp, şekillendiği için sana küçülmüş görünebilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kadınların hepsinde aynı oluyor öyle sporcu kadınlara bak hepsi duvar gbi olmuş belki bir yöntem vardır yinede hocan bayansa sor

0|0
    1|0
  • Ben ona engel olan şeyin ağırlık kaldırmak olduğunu düşünmüyorum sadece yağlar erir böyle bir küçülme meydana gelebilir. Ağırlık kaldırmak her zaman cardiodan iyidir kas kaybı yaşamadan kilo verirsin bu gayet iyi bir şey metabolizman hep hızlı çalışır hep dinamik olursun :) devam et bencede

0|0
    0|0
    • fakat küçülmeden şikayetçiyim sorun orda yoksa kaslı olmak güzel bişey

• Ama emin değilsin ondan olduğundan sorun nedir biliyor musun ağırlık kaldırıyorsun kasların aktif zaten ekliyorsun yani üstüne buda metabolizmayı ateşliyor sonuçta yağların yakımı oluyor haliyle :)

• Küçülmüyor aslında yağları eriyor biraz daha kas dokusu ortaya çıkıyor

0|0
    0|0
  • Sen zayıfladığın için küçülür onlar. Hem niye ağırlık kaldırıyosun. Gerek var mı bir bayan için? Küçülmesini istemiyosan kilo vermemeye çalış. Beslenme miktarını arttırki vücut ordaki yağları yakmasın.

0|0
    0|0
  • Spor yaparak göğüs küçülmez belki bir miktar küçülür ama gözle görülür değil çünkü ordaki yağlanmayı sağlayan senin östrojen hormonun rahatlıkla spor yapabilirsin.

0|0
    0|0
    • düz duvar gibi olmasada küçüldüğünü hissedecek kadar küçüldü sonuçta ve 6 gün spor yaptığım halde

• umarım..

• Bilimsel bir gerçek rahat olabilirsin

• Malesef buna yapacak bişey yok yemen dikkate daha fazla ye kilonu sabit tut ama yinede olur

0|0
    0|0
  • Sadece vucudun sekil aldigindan kuculmus gibi gozukebilir

0|0
    0|0
  • o zaman göğüs masajı ile göğüslerinin boyutunu koruyabilirsin

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim deneyeceğim

• bunu anlatan video ve egzersiz tarif eden klavuzlar var işe yarayacaktır hem sporuna hemde bunu yaparak herşey yolunda olacaktır :))

• biraz kilo aldınmı toparlanır

0|0
    0|0
  • küçük göğüs iyidir =)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kuculmesini istemiyosan kilo verme

0|0
    0|0
  • Ben de aynı şeyden şikayetçiyim malesef :(

0|0
    0|0
    • göğüs masajı etkili gibi gözüküyor :)

• Bilmiyorum yaa silikon yaptırmayı düşünüyorum :)

• Onun çözümünü ben de bulamadım

0|0
    0|0
    • göğüs masajı etkili gibi gözüküyor :)

Yükleniyor...