Kızlar hiç halı saha maçı yapınız mı kendi aranızda?

hic hali saha maci yaptiniz mi kizlar cok pis stoper oynarim top gecer adam gecmez diyen var mi

0|0
81

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• cocuklugum bebeklerle degil mahallede erkeklere bende oynuyum mu diye yalvarmakla gecti. gerci ikna ediyodum hep :)

0|0
    0|0
    • Yalvarmaya ne gerek var bende oynuyom desen tamam maçta gol krali olur cikarsin faul bile yapmazlar sana :))

• Abi kizin vurduğundan nolcak ya sizin mahallenin elemanlarida bir tuhafmis yani bizde olsa kafasina tekme at acımadı ki derler :))

• 7 8 yaslarindan bahsediyorum :)

• Yaptık geçen yaz süperdi :D :D

0|0
    0|0
  • Evet. Ama halı sahada değil

0|0
    0|0
  • Lise de futbol takimindaydim ama su an pek değil yine öyle bir ortam olursa oynamak istiyorum :)

0|0
    0|0
  • Lisedeyken yapiyoduk

0|0
    0|0
  • Evet yapmistik

0|0
    0|0
    • Vaybe onca kız bir topun peşinden kızlarda mevkide yok top nerde herkes orda :))

• Hayır hiç maç yapmadım sadece voleybol :):)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ayarla durugöl tesislerini bucak mahallesi kizlsrini gonderiyorum 7 serlik sende hakem olursun :)

0|0
    0|0
    • Hakemlik zor baskı altında kalırım sonra :))

• Amin ayni dileklerde bende bulunuyorum senin için Ordu kızı olsun ama tipik ordulu kızlardan olmasin..

• Sadece Ordu için değil İstanbul Tokat Trabzon Samsun Diyarbakır hep öyle devir bu devir malesef. Sana köyden bulucam meletli bir kız :)

Yükleniyor...