Hoşlandığınız insanı faceden siler miydiniz?

Hoşlandığınız insanla aranızda tartışma yaşandığı için faceden de siler miydiniz?bu insan sizi kırıyor ve siz bunu dile getiriyorsunuz.o da doğal olarak kendini savunuyor ama siz tavrınızı sürdürüp onunla konuşmama kararı alıyorsunuz ve bunu da ona hissettiriyorsunuz.facede arkadaş kalsanız ne olacak demi ama?ben silmeyi düşünüyorum sizce yanlış mı olur silmeli miyim?

0|0
2|13

En İyi Kız Görüşü

• acımam silerim. tecrübemle söylüyorum, sildiğin kişiyle aran düzelmiyo, seni arayıp neden sildin noldu diyeceğni sanmıyorum. ama karsılastığnızda size bakıp da konusmaya cesaret edemediğni görünce içiniz burkulabilir.. sildiğniz kişiyle konusmaya kalkışmanız tuhaf olur onun da gelmesi kendi için gurursuzluk olur derken derken yollar ayrılır gider ve siz bi ilişkiyi baslamadan bitirirsiniz..

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Silerim sildimde

0|0
    0|1
  • bir sevgilim olsa ve ilişkisi yok yapıp beni de facebooktan siliyorsa bende onu silerim ve biz diye bir şey kalmaz...

0|0
    0|0
    • biz sevgili değiliz ki.biz diye bişey yok yani.

• teşekkür ettim cevap için...

• rica ederim...

• face dediğin nedirki nice insanlar var gönülden siliniyor.

0|0
    0|0
  • Haddini aştımı ne sevgi tanırım nede aşk,ben dahil herkez yerini bilicek gerekirse aşkımdan yok olsamda silerim

0|0
    0|1
    • o Haddini çoktan aşmıştı zaten de ben bunu dile getirmekte geciktim.suç bende aslında ona inandığım için.silmi diyosun yani faceden.?

• ilk önce faceden sonra telefonundan daha sonra beyninden sil bunu yaptınmı başın daha az agrır

• Telefonu yok zaten bende:)faceden silmek bir tuşa bakar beynimden zaten silindi yaptıklarından sonra!

• hayatından sildiysen. sosyal medya nedir bro.

0|0
    0|0
  • Eyer Cıkarlarıma Ters Duşuyor Yada Gururumu incitecek konuşmalar yapıyorsa bana karşı.

Silmeyi bırak engellerim bile.

0|0
    0|0
    • daha önce silmiştim zaten.aradan 9 ay kadar geçmişti ki kendi bahaneyle tekrar istek göndermemi söyledi ekleyene kadar da başımda bekledi.şimdi ise bu tatrtışma oldu.konuşmuyorum onunla.bu yüzden faceden de silmek istedim ama kararsız kaldım.farklı algılamasın diye.

• Bence psikoloji olarak seni sıkıntıya sokuyorsa silmekten öte irtibatı kesmek lazım. yani demek istediğim aranızdaki ulaşım araclarına bir engel koyman gerekiyor.

• görmek zorundayım onu hergünmecburen.. ama ben konuşmazsam o da ısrar etmez artık.bardaktaki son damla da taştı artık:(

• bazı erkekler tartışma yaratıp kazanırlarsa kızı da kazanacaklarını düşünürler.bu yolla kızın kendilerinden etkileneceği kanaatindedirler.ama bu yapılmaması gereken en önemli yanlışlardan biridir.nitekim sonucu da görüyoruz

0|0
    0|0
    • Etkilenmek mi?bırak etkilenmeyi ben bu insanla nasıl konuştum arkadaş oldum diye kendi kendime kızıyorum o günden beri.resmen yanlış tanımışım.olayın şokundayım daha.

• o nedenle en buyuk yanlış dedim ya:)erkekler öyle düşünebiliyor işte:)şimdi bu yanlışıyla yüzleşecek zaten.

• silmek bir tuş kadar basit...

0|1
    0|1
  • sildim şuan itibariyle

0|0
    0|0
  • bidaha eklemiceksen sil gözüm yemiyor diyosan silme.

0|0
    0|0
  • sil gitsin

0|0
    0|1
  • yanlış olur

silerken bir daha düşün

belki kendini siliyorsundur

0|0
    0|0
  • Beni silmişti sonra biz denen birşey kalmadı

0|0