Bayanlar için en iyi savunma sporu nedir?

Taekwando düşünüyorum ama işe yarmayacağını söyleyenler var sizce hangi spor yarar?

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Tekvando iyidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• 1 cisi bir erkek ile baş etmek niyeti de isen ilk önce kaslarını güçlendirmen lazım yani bir süre spor ile haşır neşir olman gerekli ama tavsiyem boks dersi al biraz sağlam yumruk vurmayı öğren yeterli, sadece nereye vurman gerektiğini iyi bilmen yeterli

0|0
    0|0
  • Biber spreyi

0|0
    0|0
  • Kickbox veya karate yap bulunduğun yerde bir kulübe git kickbox yaparsan daha çabuk öğrenirsin karate biraz daha uzun süre daha özveri gerektirir.

0|0
    0|0
  • istedin kadar ugraş karı milletine 1 koydunmu yerden kalkamaz zaten anca lafta filmlerde =) istedin sporu yap erkekle başa çıkamazsın yanlız

0|0
    0|0
    • Sana bir karı göndereyim kim kime vurunca yerden kalkamıyor öğretsin istersen çünkü ona tek bir darbe bile vuramayacağına bahse girerim

• dostum bak beni yaşıtım benim fizigimde olan biri ni cıkar yasıtım olsun ya da 3 4 yaş büyük olsun fark etmez yani kıza atacan yumruk zaten dislerini direk kırar istedi kadar spor yapsın erkek gücüne yetişemez arada 2 3 tekme atsın erkek kızınca boynuna girdimi zaten kız biter yani 1 yumruk atması demek kızın yerde olusu demek yok kolunu çevirirmiş bunlar hikaye erkek affetmez yani.. spor yapacaklarına biber gazı taşısınlar daha mantıklı =)

• taekwondo yakın mesafede etkisiz eğer sert etkili antreman istiyorsan kick boks normal boks a yazıl yok yapamam diyorsan wing chun var onda antremanlar yumusak gecer eğer ıyı calısırsan bır seyler olur

0|0
    0|0
  • krav maga :)

0|0
    0|0
  • futbol

0|0
    0|0
  • Çene :D çok konuşan kadın erkeğe savunmada yapar saldırıp sinir krizide gecirtir nakavt eder

0|0
    0|0
  • bir koca bul :D

0|0
    0|0
  • en iyisi sizin için koşu :) hızlı koşan hayatta kalır

1|0
    0|0
  • Çene

0|0
    0|0
  • Ninjutsu...

0|0
    0|0
  • Karete D:

0|0
    0|0
  • karate

0|0
    0|0
  • Aikido olabilir

0|0
    0|0
  • savunma dediğinde AIKIDO girer devreye...

0|0
    0|0
  • tekwonda

0|0
    0|0
  • Bencede taekwando ;)

0|0
    0|0
  • Wing Tsun
    Kraw Maga
    Luta Livre

0|0