Tanımadığınız bir erkeği nasıl etkileyebilirsiniz?

tanımadığınız bir erkeği nasıl etkileyebilirsiniz ? sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız ? Ben onu uzaktan sevmekten yoruldum çünkü :(

Tavsiyeleriniz benim için çok önemli :(

Güncellemeler:
yarın okul gezimiz var aynı otobüsteyiz :)

0|0
4|16

En İyi Kız Görüşü

• Platonik aşk aşkların en kötüsü olsa gerek. Dayanılmaz bir şey ya uzaktan sevmek. Yani ben olsam illa bir yolunu bulup muhabbete girerdim ki vaktinde platonik takıldığım biriyle iletişime geçip aşık etmişliğim vardır. :D

Ne güzel işte, aynı otobüste olacaksınız. Büyük fırsat. Belki otobüste konuşamazsın, uzağında oturursun, denk düşmez falan ama çıkınca bir yolunu bul ve konuşşş.

Çekim yasasına inan. Onunla konuştuğunu, çok eğlendiğinizi falan hayal et ve her şeyin çok güzel olacağına inan önce, hemen başla buna. Netten aşık çiftlerin fotolarına bak, gazı al, motive et kendini. Bu işin "nasıl" olacağını düşünme. İste olacak. ;)

1|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim :) resimlere bakmama gerek kalmadı sen motive ettin zaten benii :))

• Hah süpersin. :)) Güzel şeyler düşün sen. Rahat ol. ;)) Bol şans. =D

• çok teşekkür ederim :))

Erkekler Ne Diyor 16

• işte yanyana oturun otobüste.. işi hallet yaa.. sende bukadar beceriksizmisin ? gezi dönüşü bizede hallettiğini paylaş :))

0|1
    0|0
  • bilmem hiç bi erkerği etkileyim diye kaygım olmadı en fazla gözünü korkutma taktikleri verebilirim :)

0|0
    0|0
  • Git yanına yanaş ve uzaktan sevmek aşkların en güzeli diyorlarya kim demişse halt etmiş bilesin de ve uzaklaş ordan arkadandan gelecektir

1|0
    0|0
  • Git açıl başka yolu yok.

0|0
    0|1
  • Onunla tanış bir erkekle tanışırsan onun seni sevip sevmediği hemen hareketlerinden anlaşılır kendimden biliyorum

0|0
    0|0
  • git acık acık konus .. ha o cesaret yoksa belli et kendini oda sana karsı hissediyosa bişe gelir o sana cıkma teklifi eder

0|0
    0|0
  • hayırlısı be gulum.

0|0
    0|0
  • Seviyorsan git konuş.

1|0
    0|0
  • konuşacaksın,bu bakadar basit

1|0
    0|0
  • kibarlık gıyım kusam hafıfte seksılık

0|0
    0|0
  • açık açık söyleyerek

0|0
    0|0
  • tanışarak

0|0
    0|0
  • Git yanına ben senı sevıyorum lan de bitti.

1|0
    0|1
    • sakına böyle yapma neden dıceksın böyle yaparsan bı tarafı kalkar kendını bısey sanar

• hiç konusmuyoruz konusmadık :(

• tuh bence arada durumlarını falan begen o mesaj atacaktır zaten baska bısey yapmana gerek yok o mesaj attınca konustukca zaten olaylar gelısır ok tam ben gıdıyom :D

• Yanına gidip merhaba de devamı gelir.

0|0
    0|0
  • yaw yürü işte çıtırdan hiç mi dizi film izlemiyon :DD

0|0
    0|0
  • Yakın ol o zaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...