Ne kadar çılgınsınız?

Bunu yapmayı çok istiyorum kısmetse yazın :) maceraperestim biraz benim gibi olan varsa evlenelim :D
Ne kadar çılgınsınız?

0|1
6|42

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kere geliyoruz dünyaya be, yardır, helal.

0|1
    0|3

Erkekler Ne Diyor 41

• encrypted-tbn0.gstatic.com/images onu yaptıktan sonra bunuda yapacaksak hemen yıldırım nikahı ile evlenelim

1|0
    0|0
  • Hiç işim olmaz böle şeylerle bizim Ordu Boztepedende paraşütle atlıyolar bir kere bile atlamam :) Sende uğraşma böle şeylerle vatana milliyetçiler lazım ;)

0|0
    0|0
    • Tuttum bunu bak milliyetçi damarımı yakaladın bır de orası çok güzel ilerde eşimle oradan atlamak isterim yani hoş :)))

• İzmirde macera hiç bitmiyor reis fırattan bize yadigar burası

• Fırat konusu çok derin konu hiç girmeyelim morallaerimizi bozmayalım Allah mekanını cnnet eylesin inş.

• Çok saçma birşeye benziyor?

0|0
    1|0
  • Ben hollanda da yaptım😏 ama bu kadar yüksek degil di 2 tepe arası mesafede 50 mt di Ve seni tasiyan halat 1 tona kadar yuk kaldirabiliyor cok basit ve huzurlu

0|0
    0|0
  • Şimdiye kadar ki en büyük çılgınlığım gondola binmek

0|0
    0|0
  • Yaptığım en ilginç ve deli şey.. panayır gibi bir konser alanında bugee jumping yeni Türkiye'ye gelmişti.4 sosisli ve 5 biradan sonra denemiştim. Benim için harika bir adımdı da aşağıda meraklı gözlerle bakanlar için iğrenç bir adım olmuştu...

Bu arada resimde gösterdiğinizi denemek isterdim imkanım olursa ya da Türkiye'de nerede yapıldığını öğrenirse.6 sene Gabar dağlarında ölmemişim bu beni öldürmez...

0|0
    0|0
  • Harikaymış yapmak isterdim :D
    hatta sonra ordan paraşütle atlasam iyi olurdu :D

0|0
    0|0
  • http://youtu.be/aDEaAOcDKnA ben bunu denemek istiyorum öncelikle :)

0|0
    0|0
    • Biz manisada denedik bunu yüksekten kaydım da dağ arasına girmek yemez

• Dağ arasına girmedikten sonra palandökene bozdağa kartepeye ya da uludağa giden tatilcilerin yaptığı gibi sıradan bir kayak olur bu macera risk sever :)

• Böyle birşeyi asla yapmam.

0|0
    0|0
  • Pisiklektin frenini patlatır yokus assaga ana yola ınerım. Goldol, adrenalin, kamikaze, carpısan oto, çekiç, makas, parasut. En yakın dostum el freni :))) bayılırım

0|0
    0|0
  • Bence sevgilim/eşim yükseklik korkumun olduğunu bildiği anda bu macerasever hareketi bana teklif etmekten çekinmeli.. Sonuçta kimse kimseye istemediği bir hareketi yaptırmakta zorlamamalı..

0|0
    0|0
    • Elbette eşime saygı duyarım ama kaplumbağa gibi kabuğa çekilmek olmaz onu yavaş yavaş korkusu ile yüzleştirmem gerek en azından On boyutlu sinemaya gider o macerayı ona sarılıp yaşarım

• Ben lunaparkda elimi kaldırıp dans ediyorum gondolda minyon tipliyim çocuk dedi sen korkarsın öyle mi aşağıda kızım yürek mi yedin dedi bence zevkli yeni soru sorucam bekle. Hepsini denedim ben

• Takipçinim yeni sorunu da bekliyorum. Bende yeni bir soru sorucam. Sen de görüş belirtirsen sevinirim..

• Güzelmiş

0|0
    0|0
  • uv tam benlik şeyler bir yay olarak çılgınlığın zirvesine ramak kala durabilirim belki de hiç durmam kim bilir (-:

0|0
    0|0
  • Adrenalin patlamasi oww

0|0
    0|0
  • Bunu yaparım
    Çok Çılgınm ama evlenmeyelim

1|0
    0|0
  • E yani birax

0|0
    0|0
  • yapılmayacak şey değil :D

0|0
    0|0
  • dağ bisikleti

0|0
    0|0
  • Bu neki gayet kolay ama bir okadar guzel. daha neleri var neleri.

0|0
    0|0
    • Türkiyede bunu yap uzaylı derler

• Motorcuları kendimden bilirim

• Eyvallah ;)
      Yanı bu neki ucurum kenarında cadır kurmuş adam var senin karsında ;)

• Narkozsuz beyin ameliyti olmayi istick kadar :)

0|0
    0|0
  • Bu fazla ya G-max neyine yetmiyo :D

0|0
    0|0
  • Şemsiye ile 1. Kattan atlamişligim var :) bu çılgınlık mı delilik mi adını sen koy :)

0|0
    0|0
  • Benim kanim da karadenizin cilgin dalgalari var moruk cok çılgın ım

0|0
    0|0
  • olur olur

0|0
    0|0
  • Daha uyuyorlar herhalde. Hani kızda güzel evlenelim felan demiş. Nerde bunlar?

0|0
    0|0
  • Harikkaaaa

0|0
    0|0
  • Macera nerde ben ordayım

0|0
    0|0
  • Ölüm yokya sonunda birah kendini ahh git ahh git :p :D

0|0
    0|0
  • eger korumasız yatıyolarsa bravo derim yapmak isterdim )

0|0
    0|0
  • Her turlu herşeyi yaparim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 6

• Rüzgar filan yapar başımı ağrır benim. (yemez) :)

0|0
    0|0
  • Sonunuzda mezarda biter artık :)

0|0
    0|0
  • önce paraşütle atlarım daha sonra bungee jumping sonrada deniz altına tüplü dalış yaparım, tüpsüz olmaz okadarda değil, yapıcam ama bunu

0|0
    0|0
  • ay ben korkarım :D

0|0
    0|0
  • Ben de yarasa paraşüt uçuşu yapmak istiyorum. Arada heyecan da gerekli. :)

0|0
    0|0
  • Bende cok cılgınım ya yaparım bunu ne var

0|0
    0|0
Yükleniyor...