Deplasmana gitmek hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

deplasmana gitmek hakkında düşünceleriniz nelerdir?
yarın takımımın Kahramanmaraşspor ile maçı var deplasmana gidilecekti.. günler öncesinden paralar toplanır otobüsler tutulur v.s. ( deplasman gidip, gelme, bilet ücreti 100 TL bu maç için, İzmirden Kahramanmaraşa.) tayfadan sağolsun bir kaç abim arayıp sordu neden gelmiyorsun? abi dedim maddi sıkıntıdayım arıcam dedi bugün uyandım aramış bir arkadaş daha mesaj atmış deplasman ücreti verildi akşam 10da otobüs kalkıyor falan diye.. neyse cebimde beş kuruş para yok bir kaç arkadaşı aradım onlardan da çıkmadı mesaj attım abi gelemicem falan çok mahçup hissediyorum kendimi onlara karşı..

Güncellemeler:
NOT : KAHROLSUN Xper seviyesi! 24 SAATTE 2 SORU SORABİLİYORUM ÇOK KÖTÜ :DDD

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Deplasmanları seviyorum hepsi aynı sevda için yollara düşmüş insanlarla bir arada. Deplasman otobüslerine kadınları almama kuralını biraz daha yumuşatsalar hoş olacak.

0|0
    0|0
    • öyle bir kural yok aslında ama otobüs her yerde duramıyor tuvalet ihtiyacımızı tarlalarda gideriyoruz genelde bu gibi bir kaç şey yüzünden kızlara pek sıcak bakılmıyor.

• sebepleri biliyosun aslında bunlar kural değil :D

• Bırakta deplasman otobüsüne niye alınmadıgımı bileyim :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Beşiktaşın birçok deplasman maçına gittim, kendi sahandaki maçtan daha özveride bulunup azınlıkta da olsa takımını desteklemenin verdiği keyif başka

0|0
    0|0
  • Fenerbahçenin bir çok deplasmanına gittim antep malatya kayseri sivas Ankara bursa denizli kocaeli hepsi ayrı bir keyiftir

0|0
    0|0
  • ergen çağrışımlarda bulundu bu soru bana

0|0
    0|0
  • taraftar grubu farklıdır, ordaki arkadaşlıkta bir değişiktir. bence amigoyla bir konuş.

0|0
    0|0
  • Deplasmana giden çocukları sevin onlara iyi davranın

0|0
    0|0
  • yorucu :D

0|0
    0|0
  • giderim çok gitmiştim

0|0
    0|0
  • giderim