Bir erkek ağlıyorsa....

Benim bir erkek arkadaşım var. Geçenlerde bana gerçekten değer verdiğini ve sevdiğini söyledi. Dünde onlarda kaldım. O çok ağır bir ameliyat geçirdi ve ben onu ziyaret etmek için dün onlara gittim ve annesi ile kardeşiyle de tanışmış oldum bu vesileyle. Herneyse; dün gece annesiyle kardeşi uyduktan sonra bi yerden konu açıldı bana babasını anlattı, onu anlatırken 'o benim kahramanım, ben onu ne olursa olsun çok seviyorum' dedikten sonra İLK DEFA benim karşımda gözleri doldu ve ağlar gibi oldu, bir nevi içini döktü, ilk defa dün gece kendime onu bu kadar çok yakın hissettim... Bir erkek kadının karşısında ağlamaklı oluyorsa bunun anlamı nedir?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• sana gerçekten değer veriyor bu bir zayıflık değil samimiyet ve saflık.muhtemelen sana verdiği değer herkesten çok başka bir değer kıymetini bilmeni öneririm

1|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim. zayıflık olmadığını biliyordum, onu öyle görünce çok şaşırdım. 1 senedir birlikteyiz ilk defa gözleri doldu, ağladı... bende onun üzüntüsüne ortak oldum, ellerini sımsıkı tutup onun hissettiklerini hissetmeye çalıştım.

• rica ederim.o andan sonra daha da çok sevmiştir seni :) doğru olanı yapmışsın bravo sana :)

Erkekler Ne Diyor 7

• ben de zamanında çok ağlamıştım hatta o zamanlar hep bu müziği dinlerdim.bak yine geçmişe döndüm :((( link

0|0
    0|0
  • bunlar reklam kokan hareketler bebegim :))

0|0
    0|1
  • Annesine verdiği sözü unutmuştur :/

0|0
    0|0
  • Erkekler ağlamaz tabusunu yıkın artık ya bu nasıl bir saçmalık.

0|0
    0|0
    • erkekler ağlamaz diye bir tabum yok benim. sadece çok şaşırdım hepsi bu. çünkü o bu güne kadar bir sürü zorluklar yaşadı we bunların hiçbirinde benim karşıma oturupta böylesine içten ağlayarak anlatmış birisi değil. gözyaşını hep kendine saklayan biriydi

• Baba acısını bilirim diyelim

0|0
    0|0
  • normal, insana ait bir davranıştır, erkeği kadını olmaz.

0|0
    0|0
    • tabikide normal, anormal değil ama ben şuna şaşırdım. O bu güne kadar bir sürü zorluklar yaşadı we bunların hiçbirinde benim karşıma oturupta böylesine içten ağlayarak anlatmış birisi değil. gözyaşını hep kendine saklayan biriydi.

• Seni gerçekten seviyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Güveniyor , yakın hissediyor , erkekler ağlamaz diye bir kaide yok onlarda insan ...

0|0
    0|0
  • rol de yapıyo olabılır

0|0
    1|1
  • senin onu anlayacağını düşünüyor,ve kendini rahat hissediyor.

0|0
    0|0
  • Hayat arkadaşı olmuşsun işte tam anlamı ile ne güzel. =)

0|0
    0|0
    • yok artık... o kadar da olamaz. yani ne biliyim tamam uzun süredir 1 seneye yakın süredir tanışıyoruz, birçokta sürtüşmelerimiz oldu ama hepsini aştık.. ona dün ewlenmeyi hiç düşündün mü dediğimde sakatlılığımın ilk senesinde düşünmüştüm daha da düşünmedim dedi. o engelli... ama herkesten daha çok benim için değerli, bambaşka bir insan

• Sena güveniyor,yakın buluyor kendine;ne güzel ben de eşimin bana öyle herrrrrrr şeyini anlatmasını isterim.Bye:))))

0|0
    0|0
Yükleniyor...