Ne diyorsunuz rezilliğe ?

romanya 1 turkiye 0

Ne diyorsunuz rezilliğe ?

Güncellemeler:
varsa yoksa yine awrupada beşiktaşım ya..81-65 koyduk gene partizana :)

0|0
9|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• rezillik diyorm geçiyorm. !

0|1
    0|0
  • gökhandan başka herkes bi hiç ti..

0|1
    0|0
  • ne olacak bizim halimiz

1|0
    0|0
  • Yapacak bir şey yok.

1|0
    0|0
  • yeni çareler aranmalı

0|0
    0|0
  • romanya bile yeniyor

0|0
    0|0

• arsa yoksa yine awrupada beşiktaşım ya..81-65 koyd

Sizce kim haklı ? yorumlarınız..link azx

0|0
    0|0
  • Zevk alamadım hiç, birşeyde başarılı olalım arakdaş ya!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• sen zaten söylemişsin rezillik diye daha ne söylenebilir ki ve ayrıca günü en güzel haberi Beşiktaşım yendi.

0|1
    0|0
    • aynen kardeş uefa şampiyonlar ligi euro 2012 yok bilmemne yine ne warsa beşiktaşmda war awrupada kaç senedr ya ;)

• sevemez kimse seni benim sevdiğim kadar :)Beşiktaşım milli takımın hezimetini bir nebze olsun unutturdu

0|0
    0|0
    • ;) aynen agaa :)) zaten biz ülke puanını yükseltelim millet düşürsn amk ! ;D

• çok üzücü bi sonuç. bizim milli takımdan hiç bişey olmaz. bunlar böyle brezilyaya n...giderler.

0|1
    0|0
  • herkes bu soruya aslında cevap vermeli tamam bugun takım olarak çok kötüydük ama bu kadar pasif bir takıma yenilmek gerçekten tam bir hayal kırıklığı ama bence suç oyuncularda değil bu kadroyu kuran kişide çünki bu kadar pasif bir takıma karşı bana göre sadece tek taktiği kontratak olan romanyaya karşı bu takımın başında teknik trektör olmayıpta oyuncular kendileri bir 11 yapsaydı bu takımı yenerdik anlamıyorum soyunma odasında ne taktik veriyor anlamıyorum çıldıracam

1|0
    0|0
    • yok kardeşm oyuncularda da ruh yok.avcıyı sawunmuyorm tabi de.ruhsuz i*neler ya.GSFB takımı yaparsa böyle olr amk işte..

• ben bir beşiktaşlıyım ama gs liside fb liside bu maçı izlerken kahrediyorlar ya oyuncularda bir sorun var yada bunları bir araya toplayıp oyntanda

• alıştık artık

1|1
    0|0
  • volkanın ve teknik heyetin eseri...

0|1
    0|0
  • türkiye dün çok vasat oynadı romanya adeta uyuyarak 3 puanı cebine koydu evine gitti ve uykuya devam ettmeye başladı

0|0
    0|0
  • milli maçtan sonra ı love you alex tezahuratı yapanlar, gelsin alex kurtarsın takımı.maçı resmen romanyaya veren volkanı alkışlayanlar aslan gibi mücadele eden emre çolağı ıslıklayanlara az bile.keşke fark yeseydik haginin romanyasına karşı.

0|0
    0|0
    • aslan gibi kim? :D bi tane olumlu hareketi yok be emre çolağın ..

• gslı olarak ıslıga laf edebılyosun ana avrat kufurleden sonra

• terbiyesizliğn alemi war mı ? yani fikirlerine saygım sonsuz.herkesn kendi görüşü de yok fm mm nesil yetştrmiş gerizekalı falan.ayıptr kardeş.ki fm kimdir onu bile anlamadım.ayıp ama bilgin olsun

• daha birşey görmediniz bu ne ki ? asıl Macar maçında hezimet olacak.

0|0
    0|0
    • o da war dimi.çekilsek keşke ya komple.takım çıkmıyo biz oynayamicaz sizle desek

• volkan açıldı ve gol :D

0|0
    0|0
  • Küfretmek isterim ama sonuca etki edemeyeceğim için susuyor ve sadece izliyorum

0|0
    0|0
  • Türkiye bu. Ne bekliyordun ki ?

0|0
    0|0
    • dünya üçüncülüğü mesela ?

• türküm ama bu gurur duyulacak bir şey değil. Türk halkının zeka ve kültür seviyesine bakılınca bu fazlasıyla belli oluyor

• hala türk halkı diyosun ya.sanki alman ırkından bahsediyo gibi !

• bilmem

0|0
    0|1
  • yazık

0|0
    0|0
Yükleniyor...