Hiç öldükten sonrasını düşündünüz mü?

Hiç öldükten sonrasını düşünüyor musunuz? Bunun hayatınıza etkisi oluyor mu? Yoksa ne olursa olsun diyenler var mı?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• önce yıkıyolar sonra kefen sonra tabut sonra mezar üstünüde örttükten sonra ben nerdeyim diyorsun sonrada melekler geliyor iyi kötü özaman anlıyorsun sonra ateş yada bahçeye gidiyorsun offff ya nasıl anlattım böyle gidip gelmiş gibimi oldu... düşünmüyorum ben korku sarıyo beni özaman etkiside piskolojik bozukluk yaşıyorum işte düşünmemeye çalışıyorum...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet bir ara takıntı yapmıştım.hatta rüyalarımda öldükten sonrasını çok gördüm.Sevdiklerimn önünden geçiyorum beni görmüyolar.Bir şeyler anlatıyorum beni duymuyolar.Çıldırtıcı bir durumdu:))Ama gerçekten öldüğümde ne durumda olurum bilemiyorum.Ama çok da umursamıyorum artık ölümü.ne de olsa öyle ya da böyle bir gün hepimiz öleceğiz.Ama biraz yüzüm gülsün ondan sonra gerçekten ölüme hazır hissedebilirim kendimi:))

0|0
    0|0
  • Ölümden sonra hayatın olduğuna inanmıyorum. Doğdum, yaşıyorum, öleceğim; aynı bir ağaç gibi.

İşlediğim hataların bedelini yaşarken ödeyeceğim, ödüyorum.

İşlediğim iyiliklerin ödülünü yine yaşarken alacağım, alıyorum.

Ölüm sonrası hayata inanmayışımın tek olumsuz yanı, beni tembelleştirmesi. Olumlu yanları ise saymakla bitmez.

0|0
    0|0
  • Çok fena oluyorum ben ya, katlanılır hali olmuyor bazen derin derin düşününce. En sonunda ne olacaksa olacak şimdiden bu kadar dert etmek bir işe yaramayacak diyip dikkatimi bu konuya odaklamaktan vazgeçtim.

1|0
    0|0
    • kaçınılmaz son:))

• bi tanecik mi:)

• bi tane yeter hepsi canımı çıkarırlar damardan geliyor çeşmeden değil:))))

• yoo yoo olamaz yine bu soru.

aman allahım başladık.unut bunları unut gün gün tepemizde...aaaaa

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• evet..şık sık azot olduğumu düşünürüm. ama kimyadan sınıfta kaldığım için pek bir şey ifade etmez. Yaşadığın ve geride bıraktıkların kadarsın . hepsi bu. Ötesini gören olmadığı için sadece bir öteki dünya masalı var. O da ölümün acımasız gerçeğine karşı insanoğlunun binlerce yıl önce bulduğu bir masal o kadar. Kasaptaki et halindeki koyunun sonu neyse bizimki de o. hepsi bu.

0|0
    0|0
  • dünya benim gibi bir yeteneği kaybetmiş ben öldükten sonra onlar ne yapacağını düşünsün

1|0
    1|0
  • 1|0
    0|0
  • düşünmene gerek yok sana gönderilen kitapta ayrıntılı olarak yazıyor zaten oradan okuya bilen herkez bilgi edinebilir.her şeyin kullanma klavuzu var insanında var açıp oku ve gör fanilikten ebediyete geçişte neler olacak..

0|0
    0|0
Yükleniyor...