Eski sevgilimin beni unutmasını istiyorum

7 aylık bir ilişkim oldu ve çok yıprandım 5 defa ondan ayrıldım ama o bana mesaj atmaya devam etti her ayrılışımızda mesajlarının hiç birine karşılık vermedim ama hep çaba içerisinde ve de aynı fakültedeyiz her gün onu görme şansım var onunda beni unutmasını istiyorum, başkasıyla çıkmadan, kendimi kötü göstermeden, ne yapabilirim?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• yüzüne söylüyerek halletme yoluna gitsen daha yerinde olur... bir erkeğin yüzüne seni artık istemiyorum yapamıyacam dersen o zannetmemki sana yapışsın... en azından ben öyleyim...diyer erkeklerde öyle olacağını düşünüyorum...

0|0
    0|0
    • ben ona neler neler söyledim o benim bütün laflarımı yedi bundan dolayı beni hiç bir zaman suçlamamıştı sen beni her zaman mutlu ettin der hep ama o beni hiç mutlu etmedi nerdeyse offf keşke dediğin gibi biri olsa o laflarımı taksa kafasına ama takmıyor ben anlamıyorum bu çocuğu =(

• sevmesine evet seviyorum ama onla birlikte olmak demek olmayacak bir duaya amin demek gibi bir şey eğer ben onla birlikte olursam mutlu olmam adım kadar eminim

• o zaman inşallah dilediğin gibi halledersin... mutlu olamıyacağını kanaat getiriyorsan.. tabiki ayrıl.. inşallah halledersin... herşey gönlünce olsun :)

Erkekler Ne Diyor 7

• ters işlem derler.. başkasından öğrendim, sen onun üzerine git ,ara sor ,yanında ol, şımart, ucuzlaş ,basitleş, elde edilince ,olay biter..

0|0
    0|0
  • senin yapabiliceğin uslu uslu oturup derslerine çalışmak. gerisini o halletmesi gerekir

0|0
    0|0
  • zaman sadece bunu çözebilir ya da daha pratik bir yaklaşımla başka bir arkadaşınızı onun üzerine gönderebilirsiniz

0|0
    0|0
    • annemle bile konuşturdum annem kızıma bir daha bulaşma demesine rağmen yanıma gelip pişkin pişkin konuştu=((( hiç birşey olmamış gibi bana günaydın dedi

• aşk işi çok karmaşık yaa

0|0
    0|0
  • yeni birini bulana kadar zor unutur

0|0
    0|0
    • izin vermez ki başka birisiyle olmama illa bir şekilde engel olur o çok kıskanç biri

• çok sert bir kayaya çarpmışsın ne diyeyim allah yardımcın olsun..

0|0
    0|0
  • devreye başkası girmeden kişi unutulmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• unutmayacağı varsa unutmaz. ne yaparsan yap. aşk böyle bişey...

0|0
    0|0

• Büyük seven kalbin acısı küçük olmaz. O yüzden ne yapsan unutamaz.

0|0
    0|0
  • Telefonunu değiştr.8 tl

0|0
    0|0
    • düşündüm ama aynı fakültedeyiz=( illa bir şekilde numarama ulaşır

Yükleniyor...