Ünitesite okurken ne gibi zorluklar gördünüz çevrede veya da neler yaşadınız siz ve çevrenizdekiler?

Evdekiler anlaşılmaz bazen kendi yedikleri tabakları dahi yıkamazlar bazen de en yakın arkadaşınızin memlekete gidecek parası olmaz belki bunlar ufak şeyler siz daha fazlasını görmüş olabilirsiniz hatta yaşamış da

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• ben kendim çalışığ okuduğum için çalışmadığım iş kalmadı kazandığım parada uniye gidiyordu evden ekmek arası yapıp uniye gidiyordum :) bu kadar da olmaz diyeceksiniz ama 50 kuruşluk suyu bile dışarıdan almazdım evden doldurur getirirdim ve özel ünide okudum üstelik :) ama her kuruşunu kendim kazandım ödedim.

2|1
    0|0
    • helal sana gerçekten. +1

• Ben gece 11'e kadar fast food turu yerlerde calısırdım hafta sonu dagun boyu lcw'de calısıyordum dersi derste dinliyordum gecede1-2 saat ders calısıp yatıyordum ,kalmamam lazımdı kalırsam her yıl dünyanın parasını veriyordum o parayı vermemek için zamanında mezun olup para kazanmak için işe girmem gerekiyordu .onun için ne çalışmak beni yıldırmıyordu .

• Yıllığı kaç milyar di senin ve hangi bölüm hangi okul du merakı mi hoş gör bi art niyetim yok ben iki yıllık sağlık okuyorum yıllık 8 bin tl ıstanbul da bende çalışacam ama hastane de onlar da ücret vermezler iş öğrenmek için gidecem

Kızlar Ne Diyor 3

• Kimseye güvenmeyeceksin bu ortamda bunu anladım.

0|0
    0|0
  • üniversitede öyle arkadaşlarım olduki aslında hiç var olmadılar

0|0
    0|0
  • 180 liralık su faturasıyla bu soruya selam ederim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bir gece 3'e kadar arkadaşımla içtim ve dışarıda kaldığımız için de ve paramız da kalmadığı için otogara yürüdük.Orada uyuduk sabaha kadar.

0|0
    0|0
  • herkese güvendim sonra öğrendim ki kimseye güvenmeyeceksin.

0|0
    0|0
    • AYNEN OYLE KATILIYORUM İNSANLAR COK CIKARCI HELEKI OGRENCIYSE:D

• üni başlayanlara da söylemek lazım 2. sınıfım ve birinci sınıfta nerdeyse hayatıöğrendim herkes çıkarı için yaşıyormuşta haberim yokmuş ;)

• 2+1 evde 4 kişi kalıyoduk.temizlik yapmıyoduk bulaşık yıkamıyoduk evden çöpleri bile atmıyoduk doğru düzgün.yaz tatiline çıktığımızda evi böcekler basmış.oradan apartmana yayılmış.ev sahibi aradı memlketteyken hepimizi.apartman imza toplamış attılar bizi apartmandan en sonunda.yaşadığımız en büyük sorun buydu

1|0
    0|0
Yükleniyor...