Kızlar, spordan anlayan canım hemcinslerim görüşünüz lazım :) ?

Tam 1 aydır düzenli olarak her akşam saat 9-10 sularında sporumu ihmal etmeden yapıyorum. Fakat evde belirli hareketleri yapıyorum. Rahatsız olduğum bölgeleri çalıştıracak egzersizleri liste yaptım ve onları uyguluyorum. Daha önümde 2 ay daha var yapacağım süreç olarak. Sorum şu; kol ve göbeğimde bir kas belirtisi veya bir incelme göremedim :( kollarım için şınav göbeğim için mekik uyguluyorum acaba zor kasa dönen bölgeler olduğu için mi ?

0|0
6

En İyi Kız Görüşü

• Evde ya da spor salonunda spor yapıyo olman önemli değil tatlım önemli olan hareketleri doğru yapıyo olman. Plank yapmanı öneririm sana. Kollar karın sort ve bacaklar yani heryer için iyi bir hareket. İnternetten nasıl yapıldığıma bakarsın. Günde dakika başı aralıklı olarak 3-5 dakika arası yaparsan sana çok iyi gelir. Onun dışında cardio yapabilirsin onunla da bütün vücudun sıkılaşır. Benimde simitlerim var ve spor hocama bölgesel zayıflama hakkında danıştım ve bana bütüm vücut için çalışmamı istedi onunla beraber zaten çok yağlı olan bölüm kendini topluyo. Sabahları uyandıüımda 20 dakika cardio yapsan heö güne dinç başlarsın hemde gün boyu motebolizman hızlı çalışır. Bu arada sporunu 4-6 arası yapmanı öneririm, çünkü gece yatmadan önce spor yapınca vücudunun salgıladığı hormonlar yüzünden uykun kaçabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Egzersizlerle incelme göremezsin yağları yakmadığın sürece. Spor salonu imkanın yoksa dışarıda yürüyüş ve koşu yapacaksın onun ardından eve gelir gelmez yapacaksın egzersizleri. Birde 9-10 akşam yeni başlayan için hiç uygun değil elinden geldiğince öğlen ve sabah yapmalısın.
    Ve son olarak hepsinden önemlisi beslenmene çok dikkat etmelisin.

0|0
    0|0
  • Beslenmenle alakalı olabilir

0|0
    0|0
  • Bizlerde erkekler gibi çabucak kas gelişimi olmuyor maalesef bir ayda büyük bir değişim beklenmemeli.. Sabırlı ol ve devam et zamanla değişim olacaktır en azından bir sıkılasma olur...

0|0
    0|0
    • Evet oldu sıkılaşma ve yağ bezelerinin zayıf olanları kayboldu kas ırtaya çıkmaya başladı gibi. Bakalım :)

• Spor salonuna git. Azim göstermen gerek. Anında toparlanmaz. 1 ay tam etkili bir süreç değil.

0|0
    0|0
    • Elbette haklısın. 3 aylık bir program bu. 1 ayını atkattım önümde 2 ayım var bakalım :)

• Evde olmaz... bir ay cok kisa zaman zaten

0|0
    0|0
    • Spor salonu gibi bir imkanım olmadığı için eve aletler aldım ve hareketler yapıyorum

• Sure cok az.. bir ayda kas olsaaa oohoo...

Yükleniyor...