Squat ne kadar zaman sonra etkisini gösterir?

Spora gidiyorum ve bu squat olayını araştırdım ne kadar sürede etkisini görürüm sabah 4 akşam 4 set olmak üzere günde 80 tane yapıp her gün 5 er arttırıcam.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• squatla birlikte lunge hareketi çok daha etkili oluyor. lunge internette bulabilirsin. sadece sabah ya da akşam 4 er set yapman yeterli, fazlası iyidir diye bir şey yok. 10'ar tekrar yap, tabii lunge da bacak başına 10 tekrar olacak. setler arası en en fazla 1 dakika ara ver. 1 dakikayı geçmesin. squat ve lunge arası 3 dk dinlen, kalp atışların normale dönünce başla. protein ağırlıklı beslenir ve kaslarına yeterli dinlenme aralığı verirsen çok kısa sürede etkisini görürsün. her gün çalışma hatasına sakın düşme, araya mutlaka 1-2 gün dinlenme zamanı koy. o günlerde yürüyüş yapabilirsin. bu çalışmanın etkisini maksimuma çıkarır. kasların dinlendikleri süre içinde gelişirler, bunu unutma.

0|0
    0|0
    • Tamam çok teşekkür ederim :)))

Erkekler Ne Diyor 7

• İlk erkek kalçalarına bakıp,
    "Güneşim ol dünyama doğ" dediğinde. :):

0|0
    0|0
  • çok fazla bu kladarına gerek olmadığını düşünüyorum eğer spor yapıyorsan zaten bacakların bir miktar çalışıyordur bence gün aşırı yap daha etkili olur ve pramit yapmanı öneririm

0|0
    0|0
    • Pramit dediğin tam olarak ne?

• tamam teşekkürler önerilerini dinlicem :)) inşallah istediğim sonucu zamanı gelince alırım :)

• ama hemen snuç bekleme kas yapmak hiç kolay bişey değil :) gelişmelerden haberdar et beni

• Hanımefendi bu vücut tipine göre değişiyor maximum 90 gün sonra bariz farkı görürsünüz

0|0
    0|0
  • Sumo squatda dememelisin ;-) şahsen yapıyorum.

0|0
    0|0
    • onun tam olarak ne etkisi var?

• tamam teşekkürler :))

• Hadi kolay gelsin :-)

• spor sabır işi
    en az 3 ay çalışman lazım

0|0
    0|0
    • Peki bişi daha sorucam benim kalçalarım biraz büyük zaten spora gidiyorum inceltmek için aynı anda squatta yapıyorum kalçalarım hem istediğim doğrultuda küçülür ve şekilleni rmi yoksa daha da mı büyür

• ilk önceleri yağ yakarsın sonra kas yapmaya başlarsın
      agırlıgı artırınca şişersin kas olarak

• en düşük ağırlıkla yapıyorum spora gttgm gunler ağırlıgı kullanıyorum normalde ağırlıksız yapıyorum

• 2 haftada bilemedin 2 yılda

0|0
    0|0
  • 4-5 ay olması lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Spor sabır ister... squat fiziğini şekile sokar. Kalçadaki yağlar çok inatçıdir. 6 ay içinde toparlar.

0|0
    0|0
  • 30 gün de etkisini gösterdiğine dair videolar var

0|0
    0|0
  • 5-6 ay.

0|0
    0|0
Yükleniyor...