Beyaz Futbol Sinan Engin: Türkiyeye gelmiş geçmiş en büyük yabancı futbolcu Hagidir ve ben GS yerinde olsam yarın BJK yensin isterim katılıyormusunuz?

Ben açıkcası katılıyorum sadece BJK yensin değilde ilk tercihim beraberlik olmadı Beşiktaş galibiyeti en son FB galibiyeti isterim Hagi sözünede katılıyorum ki kendi Beşiktaşlıdır tarafsızdır siz neler düşünüyosunuz?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bu programi Ahmet Çakar; Beşiktaşın, üçüncülük şansı tehlikededir ve Fenerbahçe-Beşiktaş maçı derbi değildir diyerek Beşiktaşı pasifise etme operasyonu yaptiğindan sonra izlememe karari aldim. Gs muhtemelen fenerin yariştan tamamen kopmasi için beşiktaşin yenmesini veya berabere bitmesini isteyecektir. Fakat bir kadıköy galibiyeti Beşiktaşı çok daha güçlü bir rakip haline getirebilir.

1|1
    0|0
    • Fener yine yarıştan kopmaz ancak BJK ile 7 GS ile 5 puan fark olunca biraz geride kalmış olucak doğal olarak benimde işimize geldiği için ilk tercihim beraberlik snra BJK galibiyeti en sn Fb galibiyeti.

Kızlar Ne Diyor 6

• Besiktas nefretim > fenerbahce nefretim.
    O yuzden ikisi de umrumda degil, yesinler birbirlerini

0|2
    1|0
  • Hagiyi bende beğenirim her ne kadar fenerli olsamda

0|1
    1|0
  • Sizene bizim maçımızdan

1|0
    0|0
    • Futbol sever olarak beni ilgilendirmez diye birşey yok kaldıki sorum çok farklı Sinan Enginin sözlerine katılıyormusunuz katılmıyormusunuz ne alaka senin cevabınla onu anlamadım

• beşiktaşı daha çok beğeniyor ve kıskanıyorum o yüzden fenev yensin

0|0
    0|0
    • Birde gizli yazmasanız.

• - attım direk yorum bile yazmadım diğeride ilk yorum atanlardan olduğu için o an karambole gelmiş sanada yorum atmamak daha iyi olurdu hata ettim.

• tamam teşekkür

• Hagi bir Alex değil. 2. si Fener bu sene şampiyon, şampiyon olunca hazarım buraya

0|0
    0|1
  • katılıyorum isteklerimiz aynı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• beraberlik

0|1
    0|0
  • ikisinede katılıyorum

0|1
    0|0
  • gs nin istedigi beraberlik olması lazım nedeni bir puan ortada kaynar iki takımda birer puan alır.. evet haklısın gelmis gecmis en iyi futbolcu sol tarafı müthis hagi idi

0|1
    0|0
  • Önce beraberlik daha sonra Beşiktaş. Hagi kimse tartışamaz zaten

0|1
    1|0
    • Tartışanlar var :)

• Dengesizin birisi yazmış yukarıda hagi bir alex değil diye 😄 😄 😄 bayan cahildir maruz görüyorum. Hagi Barcelona ve Real Madrid geçmişi var. Alex nereden geldi hangi takımdan? 😄 sayısal bilgilere bakalım kim önde? 😄

• evet

0|1
    0|0
  • Berabere bitsin ve bencede hagi

0|1
    0|0
Yükleniyor...