Erkekler bir kızı seviyorsunuz...

erkekler bir kızı seviyorsunuz aynı ortamdasınız siz duygularınızı yakın arkadslarınızla paylaşıyosunuz fakat kızın sizden hoşlanıp hoşlanmadığına emin olamıyorsunuz çünkü kız kimseyle sizin hakkınızda en ufak birşey paylaşmamış. ne düşünürdünüz? iyi yada kötü olarak ?

0|0
09

En İyi Erkek Görüşü

• bunu sen yaşamışsın gibi geldi bana

yani kız olarak sen bir erkekten hoşlanıyorsun yakın arkadaşın ile bunu paylaşıyorsun ama hoşlandığın erkek seninle ilgili olumlu veya olumsuz kimseye birşey söylememiş gibi geldi

soruna gelince

bir kızı sevmişsem sevgimin peşinden koşarım

o kızın maddi durum meslek eğitim durumu sosyal statü vb. kriterler benim için geçerli değildir

sevdiğim kız için önemliyse bilemem o onun kararı ben şansımı denerim HAYIR cevabı alırsam ona bu soruyu asla ikinci defa sormam veya onun bana yaklaşımını kabul etmem

Hayır cevabını aldığım anda kaderimse çekerim der giderim

1|0
    0|0
    • yok tam tersi o seviyo bana belli ediyo arkadslarıda bunu biliyo ama ben kimseye soylemedım ondan hoslandıgımı. kolay kolayda belli etmiyorum. buna gore yorumlarsan sevinirim :)

• yukarıda yazdım zaten sevgimin peşinden koşarım seviyorsam karşılık bulamasam bile belli etmeye devam ederim hiç olmadı alırım kızı karşıma konuşurum seviyorum kız seni sen ne diyorsun kesin bir cevap ver bana derim evet derse dünyanın en mutlu insanı yaparım onu hayır derse sen bilirsin derim duygularım aynı kalır ama o anda onunla ilgilenmeyi keserim :)

• anladım tesekkr ederim yorumun icin :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben duygularımı yakın arkadşımla paylaşmam onu genelde kızlar yapıyor birde bazı erkekler. Kızın benim hakkımda birileriyle birşeyler paylaşmasıda gerekmiyor zaten istemem. Hislerime güvenirim eğer bir şeyler hissediyorsan azda olsa bir olabilirlik seziyorsam gider merhaba derim.

0|0
    0|0
  • Öncelikle kızın müsait bir anını kollar ve yanına giderim. Daha sonra durumu izah eder ve benim hakkımdaki düşünlerinin ne olduğunu sorarım. Gelecek sorunun yanıtına göre ya teşekkür edip oradan uzaklaşırım ya da sarılıp kendimi anın güzelliğine bırakırım diye aklımdan planımı yapar sonra uygulamaya geçerdim. İyi yada kötü plan plandır.

0|0
    0|0
  • valla birşey düşünmem kızdan karşılık alıyorsam duygularımı arkadaşımla paylaşmak yerine hoşlandığım kızla paylaşırım

0|0
    0|0
  • Valla niyetin varsa sen de hafiften çıtlat bari çocukta ne yapacağını bilsin. Hatta bizzat sen ona sevdiğini belli et.

0|0
    0|0
  • ya kızım git teklif et hayat kısa bekleme hoşlanıyorsan :)

0|0
    0|0
  • gidip konuşurum bakışma ile el alemin lafı ile olmaz bu. hoşuna gidersem evet der hoşuna gitmezsem hayır der o zaman

0|0
    0|0
  • 3 harflilere sorardım.

0|0
    0|0
  • bence güzel herşeyn gzli olanı makbuldur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...