İçimdeki bu arayış isteği kalan boşluğu doldurmak mı, yoksa yeni duyguların farkındalığı mi

ben şu yaşıma kadar yalnız mutlu mesut yaşayan birisiydim ama ansızın birisi gelip hayatımın orta yerinde durdu kendini bana sevdirdi sonrada malum son çekip gitti. ama onunla farklı duyguların varlığını öğrendim, güzel günler geçti. şimdi ise onsuzum ama bu duyguları tatmışken artık yalnız kalamıyorum.sürekli bir arayış içindeyim yeni birisini bulmak istiyorum oysa onu tanımadan önce yoktu böyle bişey. sizce onun tattırdığı duyguları tekrar yaşamak mı beni arayışa iten yoksa ondan sonra kalan boşluğu doldurmak için mi bu arayışım yani bir süre sabretsem geçer mi içimdeki bu arayış isteği

Not: güzel duygular derken cinsel anlamda bişeylerde bahsetmiyorum.el ele tutuşmaktan öteye bişey yok zaten.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• kendi boşluklarının farkındalığına getirmiş seni

sadece bu

0|0
    0|0
    • tekrar eski haline döner mi peki yoksa illa birisimi gerekli bu boşluğu doldurmak için

• bu italyanca :(

• evet italyanlara benzetiyorlar beni :), sende öyle yaptın herhalde.Ama ben türkçe ile yetineyim şimdilik

Kızlar Ne Diyor 1

• yasak meyveden tatmışsın hep geri plana ittiğin duygular günyüzüne çıktı.el ele tutuşmak da cabası.kişiye çok önem verme .

0|0
    0|0
    • yeni birisi doldururmu bu boşluğu, dolmasada normale dönerm mi herşey bi süre sonra

• kesinlikle doldurur dediğim gibi kişiler bizim algıladığımız şekilde varlar.

Erkekler Ne Diyor 1

• sanırım aşk dnen olgu sana bulaşmış ve unutamıyorsun vs.

0|0
    0|0
    • aşkmı tam bilmiyorum ama şimdiye kadar karşı cinsten birini bir ihtiyaç olarak görmüyordum.şimdi ondan sonra baya boşluktayım. yeni birisi bu boşluğu doldururmu acaba

• bilmem herkeşler farklıdır.d

Yükleniyor...