Neymiş efendim ilk kez kuaföre geliyormuş delirdim yahu! Haksız mıyım sizce?

ya arkadaşlar haklı mıyım haksız mı siz söyleyin? bugün kuaföre bi kadın geldi önce saçını kestirdi sonrada siyaha boyattı gitti 1 buçuk saat ya gecti ya gecmedi geri geldi. eşim bana kızdı saçımı geri eski haline getirin boyada istemiyorum , saçımı geri kaynak yapın falan dedi. böyle birşeyin mümkün olmayacağını bir süre sonra gelmesini falan söyledik, sizi şikayet edicem benim dediğimi yapmak zorundasınız falan dedi. ya ne cins insanlar var. madem bu yaşına kadar kuaföre gitmemişin kendine bakmamışın hicbir bilgi sahibi olmadan niye gelirsin kuaföre offff ne cins insanlar var ya

0|0
12|10

En İyi Erkek Görüşü

• giden gelseydi dedem gelirdi deseydin :P

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• iyi güzel sen çok haklısın kadında tamamen hatalı ama bunun soru olabilecek tarafı nerde

soru sormamışsın ki cevap bekliyorsun

sitenin adı kizlar soruyor ama bu kız soru soramıyor içini döküyoe ve sitenin ismi kızlar içini döküyor kızın biri derdini paylaşıyor değil ki :-)

0|0
    0|0
    • napim da sabahtan beri delirdim

• yanlış anlama ama kızları anlamak zor

kızlar bile hemcinlerini anlayamıyorken

erkeklerin bır kızın yaptığı davranışa akıl erdirmesi çok zor :)

• ben cevaplancak bir soru göremedim:)

0|0
    0|0
  • ee biz ne yapabilir ki şimdi? :D

3|0
    0|0
  • İstanbul Kuaförler Odası Cemiyetine danış kardeş :

0|0
    0|0
  • yani evet kız hata yapmış cahil insan mış dememizi bekliyorsun :D evet haklısın ..

0|0
    0|0
  • aman kızlara bişey olmasın

0|0
    0|0
  • yok kadın haklı neden eski haline cevirmediniz yahu :D

0|0
    0|0
  • Ağda yapsaydınız keşke...

0|0
    0|0
  • o kadının saçından tutup duvardan duvara vurup kan akıtacaktın..!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Kadının istediğini yapmanız mümkünken neden mümkün değil dediniz , nasıl yapılacağını anlatır isterse eğer işlemi yapardınız ...Delirmenize de gerek yok bilmemesi ayıp değil ...

0|0
    0|0
  • Haklısın..

0|0
    0|0
  • ilk is günün müydü, cahillik var gibi biraz.

1|0
    0|0
  • Bir an anlamadım ama kuaför olan sensin sanırsam.

He de geç.insanlar para verince karşılarındakine her istediklerini yaptırabileceklerini sanıyorlar.

0|0
    0|0
  • tutacaktın kolundan götürecektin en yakın karakola, al buyur ne şikayeti edeceksen et diyecektin, bi kağıt kalem tutuşturacaktın hatta dilekçeyle resmi şekilde yap şikayetini diyecektin. sonra tehtit ettiği için eğer ettiyse hakaretten sen şikayetçi olacaktın. ayıklasın pirincin taşını

0|0
    0|0
  • Kuaförlerin işi zor valla.

0|0
    0|0
  • eşinden izin alsaymış o zaman mal. keşke boyasaydınız yansaydı bi saçı başı sonra biz size dedik derdiniz

0|0
    0|0
  • sonuna kadar haklisin

0|0
    0|0
  • hey allahım hey yaratıyosun takip et !

allah sabır versin canım . var öyle numuneler :D

0|0
    0|0
  • ee sonra noldu?

0|0
    0|0
    • bilmiyorum artık şikayet edcem diye gitti .. bi halt yapca yokya prim yapmaya işi bedavaya getirmey calışan bir tip işte

• kadınlar böyle ne bekliyorsun

0|0
    0|0
  • Haklısın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...