Arkadaşımın başına gelen bir olay :)

"Black metalci, motorcu eski sevgilimin evlilik programında ne işi var?"

Bu olay bir arkadaşımın başına gelmiş de...

Sizin başınıza böyle bir olay gelse ne yapardınız ? Ayrıca arkadaşımın da durumu hakkında yorum yapabilirsiniz.

0|0
14|10

En İyi Kız Görüşü

• Gülerdim.Arayıp dalga geçme ihtimalim de yüksek

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• eski sevgili olduğu için üzerinde çok düşünemzdim

0|0
    0|0
  • arardım :)

''hayatım bu gece bekliyorum randevularını ona göre ayarla veda seksine hayır demeyeceğini biliyorum'' derdim

zaten o an hattan düşeceğime eminim

ay çok hoş

0|0
    0|0
  • adam doru yolu bulmuş:D

0|0
    0|0
  • benım arkadsımın eskı sevgılısı vardı o da cıkmıstı bı evlılık programına. baya da bısıler yasamıslardı yanı cınsellık anlamında felan da. ama oraya cıkınca yok bı kızla cıkmak ıcın cıkmam kızlarala hıc bıs yasamadım felan fılan baya bı palavra atmıstı. yanı cok aşşağılık ınsanlar var.

0|0
    0|0
  • eski oldugu için pek öenmli degil. ama hic kacırmadan izlerdim gülmek için açıgını görürsem arardım belki yardımcı olmak lazım:)

0|0
    0|0
  • olur

benimde okuldaki en idealist hocam çıkmıştı, o günden sonra içimdeki hippi hortladı

0|1
    0|0
  • eski sonuçta şaşırabilirim ama üstünde durmam

1|0
    0|1
  • black metal nordik toprakların arabeski

0|1
    0|0
  • Bulamamış bırınıkı evlılık prgramlarına katılmış.Bakar gülerdim.

0|0
    0|0
  • Programı arayıp rezil ederdim AHAHAHAHAHAHEEHOEHOEOAAHOHAOA ne güzel.

0|0
    0|1
  • rockçı serpil

1|0
    0|0
  • bu kadar düştümü derim

0|0
    0|0
  • gülerdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• adam black metalci motorcu filan değilmiş sadece özentiymiş bu ortaya cıkıyo. arkadaşın gülmekten kopmuştur muhtemelen ben olsam kopardım.

1|0
    0|0
  • Canlı yayını arardım kendisiyle konuşup çiçek yollayacağımı söyler yarışmacı arkadaşlara başarılar der kapardım telefonu :D

0|0
    0|0
  • black metalci kısmını görmemiş gibi yapıyorum hala seviyorsam talip olarak giderdim yoksa oturup izlerim

0|0
    0|0
  • Arayıp talibin bol olsun der kapatırdım herhalde :D

0|1
    0|0
  • Allah yolunu açık etsin

0|0
    0|0
  • özünde varmış demekki bu alt kültür. özenti metalcilik a.ş.

1|0
    0|0
  • Black metal mi satanistmisiniz olom trash metal falan dinleyinde black metal :o

0|0
    0|0
  • Bu kısmetsizliğim sürerse benimde gideceğim bir yolu seçmiş haliyle ayıplayamıyorum.

1|0
    1|0
  • ben izdivaç programında 2008 tarihin de evlendim ve muttluyum

0|0
    1|0
  • Valla ben bir kaşar şahsiyetin, şu emre altuğla eşi çağla şıkelin programı vardı trtde, ona ailesiyle katıldığını görünce bayağı gülmekten kırılmıştım yani :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...