Sanırım beni tekrar görmek istiyor...

Yakın bir arkadaşım bi arkadaşının okul çıkışına gidecekti. Yanında gitmemi istedi bende kabul ettim. Okul çıkışına gittik çocukla bende tanıştım ve hep beraber bir şeyler yaptık. Daha sonra o ,arkadaşları ben ve yakın arkadaşım sürekli takılmaya başladık. Geçen yaz bana benden hoşlandığını söyledi. Ama ben onu tersledim çünkü arkadaşım eskiden ondan hoşlanıyordu. Ama sürekli ısrar etmeye hep beraber buluştuğumuzda bana yakın olmaya çalıştı ve bende bi süre sonra dayanamadım geçen kasım çıkmaya başladık. En yakın arkadaşım bana küstü ama yinede onu seçtim. Lakin ilişkimiz kısa sürdü. İlk buluşmamızda boynumdaki fuları almıştı. Geçenlerde bana mesaj attı "fuların hala bende bi ara buluşalım " diye. Sizce aradan bir yıl geçmesine rağmen bana neden mesaj atmış olabilir? Yani gerçek amacının fuları vermek olduğunu pek sanmıyorum onu vermek istese 1 yıl beklemezdi. Acaba beni yeniden mi görmek istiyor? Sizce ?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• aradı araştırdı kendine uygun kız göremedi tekrar sana dönüyor fular bahane erkeğin amacı şahane.

0|0
    0|0
  • fuları sana ulaşmak için bir alet olarak kullanıyor ve amacı farklı.. dikkatli ol lütfen..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...