Alex gitti sorun bitti mi?

Alex sonunda ülkesine döndü acaba herşey yoluna girecek mi?

Güncellemeler:
Alex Türkiye'ye geri gelir mi?
R.Tayyip Erdoğan Alex e görev vermiş Alex Brezilya da 2022 Dünya kupası adaylığı için bizi temsil edecek

0|0
14|20

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyada 10 numara diye tabir ediln futbolcu tipinde sayılı adamlar kalmoştı ve bu adamlar biride Alexandro De Souza yani namıdeğer Comandante Alex. Gittiğini duyduğumda gün boyu yemek yiyemedim, kimseyle konuşmak istemedim gözlerim doldu bu adam biz 20 li yaşların futbola aklımızın sardığı yılların en kaliteli, türkiyede istatistikleri yerle bir etmiş kahramanımız. Böyle gönderilmesi koydu bize. Fakat bşkan Aykutun arkasında durmamadı Fenerbahçenin arkasında durdu bir bakıma kaptan kendi ipini çekti. feda edilmesi gereken biri vardı Ya bşkan fenerbahçeyi ve kedini feda edecekti yada Aykut hocayı feda edecekti ki öyle olsaydı futbolcuların hepsi alex ibi davranmaya başlayacaklardı. Kurban Alex oldu. Fenerbahçede alex niye oynamıyo oynasaydı bu maçı kazanırdık gibi kafa karışıklarından kurtuldu. Hocanın kafası rahat takımın kafası rahat futbolcuların Alex bi pas atar araya zaten gol olur diye yattığı maçlarıda unutmayalım. fenerbahçe için hayırlısı olmuştur bence. bundan sonra klube Alexe adam gibi bir jübile hazırlamak kalmıştır. Büyük Kaptan Alexsandro De Souza yolun açık olsun..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Fener Bahçe Düstüğünde kalkmayı bilen bir takım..

Alex Mazimizde acı tatlı hatıralarımız olan Büyük Bir Kral..

İyiki Vardı... AleX

Aziz ve Aykut'u ençok kınadığım sebeptir..

0|0
    0|0
  • Keşke dünyadaki bir derdimiz bu olsaydı...

0|0
    0|0
  • yani ben anlamıyorum ya bugn haberlere baktım kim ki ya o kadar gelmiş geçmiş türk fubolcularımz vardı alex kim tamam iyiydi seviliodu flanda tüm haberler onu gösteriyor türkiyenin yeni sorunu alex oldu şehitlerimz bu kadar gösterilmedi bu nasıl bişeydir anlam veremedim..

0|0
    0|0
    • Fanatizm falan değil, bunu hep Fenerbahçe karşıtı insanlar gündemde tutuyor.Amaç sürekli taraftar arasında bir gerginlik bir ayrışma yaratmak.Bir kısım taraftar yönetime destek olurken, bir kısmı Alex yanlısı oluyor buda diğerlerinin işine geliyor.Alex gitmeliydi, gitti bitti kurtulduk.

• yönetim krizi mi çıkarmak istiyorlar

• Hayır bitmedi, Aziz yıldırım ve Aykut KocaMAL da giderse anca herşey öyle yoluna girer diye düşünüyorum bir Fenerbaçeli olarak.

1|1
    0|0
    • Fbli değilim ama bu yoruma +1

• Busra tel den giriyorum attığın mesajı göremiyorum tamam mi bu yorumlar dan konuşalım

• aziz gitmez

• o da unutulur

0|0
    0|0
  • gelen gideni aratir :/

1|0
    0|0
  • Bir galatasaraylı olarak az önce gidişini izledim içim gitti ama anlamadığım Türkiye'yi neden terk ediyor.

0|1
    0|0
  • ALEX NE YA NASIL BİR ŞEY YANİİİ ANLAMADIM

0|0
    0|0
    • sabit fikirliler oldugu sürece alex ler bitmez . kimse temsil ettigi takından büyük ve üstün degildir . takın 1 kilik degil aşk gibidir ekip oyunu :))

• Stay adamsın dostum :)

• hayır sorun bitmedi dün aykut kocamanın pişmanlıgını izledim alexi gönderdi oynatıcak adam bulamıyor köpek gibi pişman sakatlıkların ardı arkası kesilmiyor pişman pişman ve daha sürecek alex meselesi fenerbahce cukurda :((((((((

0|0
    0|0
    • çukura atma hemen

• alexi gnderdigi için pişman degil o sahaya kendi cıkar alexi ckarmaz öyle bi egosu var kıskanıyor adamı.

• Takımın bozulduğu falan yok, kadro çok geniş sakatların alternatifi olan genç oyuncular var.Alex 4 sakatın mevkisinde oynayamayacağına göre sakatlıktada Aykut hocayı suçlamayı kesin.Sonuç olarak iyi oyunla maç kazanıyor takım o keyfe bakın, Alex'in şuan ne etki bıraktığına değil.Hep eskide kalırsanız takımıda olumsuz etkilersiniz.

• bitti tabi ya :D o gttikten sonra ilk 4-0 yendiler sonra bjkyı 2-0 adamların alexn gtmesiyle birden acılasıları geldi arkadas varmı ötesi:D

0|0
    0|1
  • Buda unutuldu canım.

0|1
    1|1
  • unutmaya calisiyoruz surda

0|1
    1|1
  • yok girmez

0|0
    0|0
  • gitmeyeydi iyiydi

0|0
    0|0
    • ortalık oldu texas bir anda, gitmese daha kötüydü

• ne alaka 4-2 almanın kocamlla.

• Bir takım şampiyon olduğunda teknik direktör şampiyon yaptı deniyorsa, o maçı kazanmamızı sağlayanda senin o hakaret ettiğin adamdır ;) Elinde ki malzeme ile ortaya yemek koyar teknik direktör, Real Madrid Jose olmadan bu kadar iyi oynayamaz değil mi ? Kaldı ki Jose açık açık ben dünyanın en iyi menajeriyim diyor :)

Erkekler Ne Diyor 19

• bitmiş gibi

0|0
    0|0
  • Bitti tabi dostum, 3 maçtır yüzümüz gülüyor.Alex üzerine kurulmayan bir sistem çok daha iyi şeyler getirecek bize, Aykut hoca taraftar korkusundan mecburi olarak adamı her kadroya alıyordu, oynatıyordu ve bunun sonucunda taktik hep Alex üzerine kurulmuş oluyordu.Artık takım oyunu var, Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final oynadığımız zamanda ki ruh var takımda.

1|0
    1|0
    • tai ya adamlar bunu bekliyorlarmıs alex gitti olay degişti:D

• işte asıl yüklemeyi yapanlar gerçek fenerbahçeliler, sadece skora göre yorum yapmayan insana değer veren kendi çıkarları uğrana başkasını bozuk para gibi harcayanlara cezalarını verecekler futbol bu kazanmakta var kaybetme ama 8 senedir senin yükünü taşıyan kaptanlığını yapmış birini bu şekilde yollayamazsın arkadaş yollarsan böyle alırsın tarfatarı karşına

• taraftar çabuk unutur

• alex türkiyeye geri gelecek elbet.

aziz yıldırım 4-5 ay sonra ortadan kalkacak yargıtay onayacak her şeyi. yeni başkan yeni yönetim. bu arada aykut kocaman başarısız olduğunda gönderilir sezon sonunda yerine kim gelir bilinmez. alex gelir tekrardan takıma jubilesini yaptırır yeni yönetim falan. sonra neler olur bilinmez.

0|0
    0|0
  • asıl sorun şimdi başladı ilk puan kaybında nasıl yükleneceğiz aykuta azize izle sen sabırsızlıkla bekliyoruz yönetimde farkında giderken hava limanında plaket falan vermişler göstermelik ama atı alan brezilya yı geçti son çırpınışlar bunlar

0|0
    0|0
    • İşte o yüklenmeyi yapan taraftarlar gerçek Fenerbahçe'li olanlar değildir.Ben şahsen 8 yıldır Alex olmazsa bu maçı Fener kazanamaz demelerinden utanıyorum insanların.Derbi oluyor mesela GS ile adamlar kadrolara bakıyor Alex kart cezalısı yada sakat ise direk GS kesin kazanır diye birşeyler çıkıyor ortaya, iyi oldu.

• Kusura bakma paşa, ne Alex ne başkası kimse bu takımdan üstün değildir.Görevini yaptı, heykelini diktiler gitmesi gerekiyordu artık.

• 3 hafta puan kaybedilirse sorun büyür

• asla girmeyecek sorunun kaynağı aziz ali yıldırım , aykut kocaman ve hasan çetinkayanın Fenerbahçeyi babasının çiftliği gibi yönetmesi bunlar gitmeden bu kötü gidiş bitmez daha çok rezil olacaz. tüm Türkiyeye Ertuğrul Karanlık gibi mükemmel bir doktorun neden kovulduguda cıktı ortaya yeni sansasyonlar bekliyoruz aykut hocadan

0|0
    0|0
    • aziz padişah

• sadece aziz degil ki bide aykut la hasan cetinkaya cıktı başımıza onlarda azizin gölgesinde adam kesip biçiyorlar böyle bi Fenerbahçe asla istemem Ertuğrul Karanlık Türkiyenin en iyi Doktorlarından biri Alexin 3 ay sürecek sakatlıgını bir haftada iyileştirdi sürekli sakatlanan emre taş gibi oldu aykut efendi yolluyor adamı böyle olmaz.

• alex gitti ama sorunların aşılacağını sanmıyorum bir GS'Lİ olarak. fener alex'i çok arayacak ama tabii iş işten geçti

0|0
    0|0
    • iş işten geçti ama zaman gösterecek herşeyi

• Ne zaman arayacaz, emekli olunca Teknik Direktör yapmak için mi ? Gitsin evini barkını toparlasın yaşı fazlasıyla geçti.

• herkes t.direktör olacaktı zaten hoojdonkta olacaktı ama şimdi nerede bilen yok

• ALEX hiç bizaman unutulmaz...10 sene sonra da teknik direktör olarak gelmek istese taraftar arkasında durur... ama bazı şeylerin devam etmesi lazım gönül isterdi ki Alexle devam etsin.. ülkesine dönmesi onu unutacagımız anlamına gelmiyor;)

0|0
    0|0
  • Girdi gibi sanki...

0|0
    0|0
  • şimdilik fenerlilerin sesi çıkmıyor pek demek çok sıkıntı yok, son maçlarda aldıkları galibiyetlerden olsa gerek. birkaç kötü sonuçta işler değişecektir ama

0|0
    0|0
    • hiç sanmıyorum geccen sen onu sıra gsye geldi:D onuda yendik mi sorun yok:D

• Allah'ın izniyle daha Uefa'da gruptan çıkacaz, derbide Gs'yi sahaya gömücez daha çok işimiz var.Şimdi Alex falan kafa yormamak lazım, önümüzdeki maçlara bakıyoruz :)

• herşey sonuca odaklı

• Aizizsilin gitmeden bitemez

0|1
    0|0
  • Alex de unutulcak baskaları gelcek hayat bole ıste

0|0
    0|0
  • bence adam haklı gitmekle iyide yaptı gitmekle fenerbahcede herseyın duzelecegını sanmıyorum ya

0|0
    0|0
  • aziz gitsin sorun biter

0|0
    0|0
  • Gelecek... bekleyeceğizz ,inş...

0|0
    0|0
  • dönmese ne fark edecektiki?

0|0
    0|0
  • fenerde bu kafa varken hiç bi sorun düzelmezzz