Gitme dediğim kız geri gelmiş!... Ne yapayım?

Ciddi anlamda konuşuyorduk evlenmeyi düşünüyorduk. Ayrı şehirlerdeydik. Bir gün bu akşam ne yapacağını sorduğumda kafeye gideceğini orada üç kız üç erkek olacağını söyledi.

"Bak eğlenmek istiyorsan kız arkadaşınla git, erkeklerle aynı masada oturman hoşuma gitmiyor, gitme," dedim. İnat etti gideceğim dedi. Ayrıldık.

Şimdi pişman olmuş barışmak istiyor; ama ben kabul etmedim çünkü bir insan inatla evleneceği insanın yapma dediğini yapıyorsa evliliği de sağlam olmaz...

Yanılıyor muyum siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Farklı şehirlerdeydik yani o gece onunla gidemezdim.

Gitme demedim, kız arkadaşlarınla git dedim dolayısı ile tam bir kısıtlama olmaz

üç kız üç erkek derken sevgilim dahil üç kız demek istedim

son olarak ben bu aynen bu durumu yaşayacağımı tahmin ettiğim için "ben sevgilisi olan bir kadının erkeklerle aynı masada oturmasını sevmiyorum" diyerek uyarmıştım. o da kabul etmişti bu durumu...

0|0
73

En İyi Erkek Görüşü

• doğru yapmışsın sözünü dinlemeyen hiç dinlemez orda ne yapıp yapmayacağını bilemezsin ya yalan söylerse ?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• yanılıyorsun.Bu sebepten ayrıınılırmı hiç ? birde evlenmeyi düşünüyoduk diyorsun.deseydin o zaman bende geleyim diye.Evlendikten sonra bakkala gitmeni istemiyorum desen ve oda gitse hemen adliyede mi alacanız soluğu?

0|0
    0|0
    • bakkala gitmekle kafeye gidip erkeklerle oturmayı bir tutuyorsan...

• iide kucağına mı oturacak.sohbet edip dönecektir.Tabi kız arkadaşının erkeklere meyili yoksa.onu da sen tanıyorsun biz değil.

• 3 erkek 3 kız olacakmış bi de sevgilin. bi sakıncası yokmuş ki herkesin eşi olacakmış sevgilin de boşta kalacakmış. ben de kıskancım ama bu tarz durumlarda da kendimi frenleyebiliyorum. karşındakinin hayatını sen odaklı geçirmesini bekleyemezsin.. (bunu zor öğrendim, ama öğrendim yani)

0|0
    0|0
    • üç kız üç erkek başka kimse yok... sevgilim dahil üç kız... ayrıca böyle şeylerden hoşlanmadığımı daha önce söylemiştim...

• mm bu bi problem. ama pişmansa bidha yapmaz..

• Haklısın kesinlikle . Ama ufacık bi şans verebilirsin geri dönmesini kabul etmek değil tamda bi süre knşmak bi bak cidden pişman mı diye. Belki önceki halinizden çok daha iyi olursunz :)

0|0
    0|0
  • kusura bakmda senle evlense zaten evliliği yürümezmiş en ufak şeyde arkanı dönmüşsün kıza böle saçma bi sebep görmedim madem o kadar önemliydi tek gitmeini istemiyodun snde eşlik etseydin kıza sevgilisi olarak

0|0
    0|0
    • farklı şehirlerdeyiz, dediğim gibi böyle şeylerden hoşlanmadığımı söylemiştim o da kabul etmişti...

• Çok saçma sebeb kıskanmanı anlarım ama ayrılığa getirecek kadar saçma..

0|0
    0|0
  • gitmemeis gibi davran

0|0
    0|0
  • Aynen ! baştan kaleyi sağlam örmek lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Niye kızlar üstünde baskı kuruyorsunuz? Kızların da karşı cinsten arkadaşı olamaz mı? Biz erkekler kızlarla arkadaş olmayı beceremeyeceğimizi düşündüğümüzden mi bu ön yargı? (Yıkın tabularınızı.)

2|0
    0|0
    • ön yargı değil kültür değil, dini inanç değil. Kıskancım, babam da kıskan, abilerim de kıskanç hepimiz kıskancız... kıskanmayı baskı gibi gören fikirleri yık bence... empati yapamayanların herkesin kendisi gibi olmasını istemesi çok saçma...

• herkes sevdiğini kıskanır. kıskançlık olmazsa sevgi olmaz zaten. ama bu biraz da güvenle alakalı

• O senin kölen mi ?

0|0
    0|1
    • ben de ona saygımdan gitmiyordum ki hala gitmiyorum... her neyse bunu anlayamazsınız...

Yükleniyor...