Aşkınıza ilk aldığınız hediye nedir ?

sevgilime hediye alıcam sizce ne almalıyım sizin ilk aldığınız hedeiye ve sizin için önemi nedir hediyenin ?

0|0
11|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• ben sevgilime ilk tesbih almıştım.ve çok şaşırmıştı alma nedenimde ayrı olmamızdı uzaklarda olup kavuşmak için sabırsızlanıyodu bende ona aşk taşından yapılmış bir tesbih aldım bunula kavuşacağımız günü sabırla çekmesi için.

0|1
    0|0
  • benim hiç aşkım olmadı panpa :(

0|2
    0|0
  • bence güzel bi bileklik alabilirsin. ama öyle gümüş gibi degil el yapımı ilginç aama görünüşte güzel bişi olmalı ve bunu hiç çıkarmamasını söyleyip aranızda özel bi bag yaratabilirsin. pahalı gibi görünmemesi hatta pahalı olmaması alçakgönüllülügünü veküçük şeylerle birini nasıl mutlu edebileceginin göstergesi olur. tabi arkadasın nasıl bir karaktere sahip bilemem ama genelde bayanlar böyle seylere önem verir. daha sonra istersen daha farklı pahalı hediyeler alırsın...

0|0
    0|0
  • Gömleklerı çok severdi.

İlk hedıyemde kol düğmesıydı

1|1
    0|0
  • Benim ilk aldığım hediye çok sıradandı. bi t-shirt ve üzerine gömlek almıştım. ama daha sonra cep telefonuna kadar baya güzel hediyeler aldım :)

0|0
    0|0
  • ilk aldığım hediye satti ona verdiğim ilk hediyede kendi ördüğüm atkıydı çok sevinmişti atkıya 2yıl hep onu takmıştı 2yılın sonunda eskidi tabi:)onun bana aldığı ilk hediye zarif bir kolye kolay kolay çıkarmam o kolyeyi

0|0
    0|0
  • parfüm viva cappio

0|0
    0|0
  • ne sevgilim oldu ne ben hediye aldim ne bna hediye aldi haydaye

0|0
    0|0
  • Uzaktan kumandalı araba.

0|0
    0|0
  • yüzük almıştı .