Kasımpaşa galatasaray derbisi ile ilgili ilginç tespit hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Rıdvan Dilmen: “Veysel Sarı, Galatasaray’da oynarken Galatasaray’a bu kadar katkı sağlamamıştı”
Kasımpaşa Taraftarı: Bizi satanı bizde satarız (tezahürat yapıyorlar)

Güncellemeler:
galatasaray ve yahudi lobisine bu sezona kadar inanmıyordum ama gerçekten birşeyler var
yalcinkucuk.blogcu.com/.../1198192

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Dikkat ettiysen 2. yarıda 5 dakika içerisinde 2 gol oldu ve ikisi de aynı kanattan.( Veysel Sarı'nın oynadığı kanat) Digiturk ve mhk bizi avucunun içinde oynatıyor resmen.

0|2
    0|1
    • yok abi diğer takımlar boş yere uğraşıyor. galatasarayı yahudi lobisinin yönettiğine inanmıyordum ama var birşeyler.

Kızlar Ne Diyor 3

• normalde takımım hariç maçları izliyemiyorum bugün izledim veysel sarıda bir gariplik vardı üstünde gs forması olduğunu sanıyor herhalde muslera pası neydi öyle :) sonra millet şike diyince kızıyorlar veysel sarının tarafında 2 gol atıldı neyse gs yine böyle 3 puanları almaya devam ediyor.

https://vine.co/v/OYrLne2w2ZV

0|1
    1|1
  • Kac kac bitti?

0|0
    0|0
  • şikeci gs

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• N Veyselmiş arkadaş iyi olsa GS gönderirmi? Adamın kapasitesi bu oynatmican ozaman GS hemen hemen her maç sol kanadı koridor ediyo izleyenler bilir kaldıki kiralık filanda değil Kasımpaşanın oyuncusu sattı GS.

0|0
    0|0
  • Hayatınızda herhangi bir takımın önde olduğu halde 10 kişi hücuma çıkıp dönen topta kontradan gol yediğini gördünüz mü? Tayyip sayesinde görmüş olduk.

0|1
    0|0
  • gerekirse lobilerini de başlarına geçiririz o 4. yıldızı takarız kimsenin endişesi olmasın. beşiktaş biraz sağlam dursun ikinciliği kaptırmasın gs üçüncü bitirir.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • hakemler mhk başkanı ve rakip takımdaki galatasaraylılar varken çakmasında galatasaraya mı çaksınlar

• İnanılmaz ya bu sene galatasarayın galibiyetleri şok ediyor ulan diyodum ilk yarı beşiktaş fener kapışır ama galatasaray acayip acayip puanlar aldı kötü top oynarken kazandı galatasarayı izlerken futbol izlemiyorum sarmıyo yani

0|0
    0|0
  • @stating @portaakal @portakaal

0|0
    0|0
Yükleniyor...