Yahu bu İsmail Kartal neden Emenike yerine Webo'yu, Sow'un yerine de Alper'i oynatmıyor?

Arkadaşlar bir Fenerbahçe taraftarı olarak İsmail Kartal'ın Emenike ve Sow ısrarını anlamış değilim. Bence Emenike'yi de Sow'u da kulübeye çekmeli formsuzlukları nedeniyle. Sizce nedendir bu Emenike ve Sow ısrarı? (özellikle Emenike ısrarı)

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Emenikeyi ben kadroya almam sow da kız gibi mk sinir oluuorum zaten.. Takımda baya mal var aga kansrr olcam..
    Yorumculara bakıyorum daha övenler var l*n ne futbol var ne zevk mk mk mk

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• dusunemiyor adam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Webo pivot santrafor bizim ihtiyacımız yok bize komple forvet lazım ama onuda bulmak zor. Şimdi Alper i oynatsa kötü oynasa ondan sonra yine İsmail e yüklenecekler bunca zaman oynatmadın da şimdi mi aklına geldi diye. Emenike fena oyuncu değil aslında teknik ve fizik olarak ama oyun zekası olmadığı için anca Karabük te oynar. Emenike kazanmaya çalışıyo ama kazansan nolcak adamda hırs yok ruh yok kazanma isteği yok. Sow kalabilir joker oyuncu sayılır 4-3-3 te ama Emenike ve Webo kesin gitmeli hatta Kuyt bile gidebilir.

0|0
    0|0
    • bence fener 4-3-3 değil 4-1-4-1 ya da 4-2-3-1 oynamalı. 4-3-3 daha çok barcelona ya da real gibi büyük takımlaın dizlimidir genelde.

• volkan - hasan (ya da caner), egemen, alves, gökhan - emre, topal, meireles - alper (ya da caner), webo (ya da sow), kuyt

böyle olmalı (4-3-3)

• Ben 4-3-3 sistemini sevmem defans beklerine çok yük bindirir. Kuyt ı sevmem çok koşuyo mücadele ediyo diye hiçbir oyuncuyu takımda tutmam tekniği ve pası 0 olan oyuncu forvet veya kanat oynayamaz. Sow formda olursa santrafor bile oynar. Ben olsam Webo yu daha çok 4-2-3-1 de tercih ederim.

• Kardeşim Webo ve Alper konusunda haklısın da, Emenikeye laf söylemekte haksız görüyorum seni. Galatasaray maçında Hakan Balta ve Olcana sarı kart gösteren kimdi bir hatırla bence. Ama sow kesinlikle yedeğe çekilmeli.

0|0
    0|0
    • işin o kısmı da var. ama sow sezonun 1. haftasından beri iyi oynamıyor genelde.

• Adı üstünde arap ismail inatçı herif

0|0
    0|0
  • kahramanlık peşindeler.

0|0
    0|0
  • Emenike sowuda bozdu yarın alper-sow-kuytla başlasın sowun beşiktaşa boşu yok gol atarsak eğer beşiktaş üstümüze gelir o zaman kuyt emenike değişikliğiyle kontra atak futbolcusu olan emenikeyle beşiktaşı vururuz

0|0
    0|0
    • mantıklı. ama sow da çok formsuz. bence sow yerine webo olsa daha iyi olur.

• Sow formda çok çalışıyo kalitesini ortaya koyar

• inşallah :D

Yükleniyor...