Eski sevgilimle ve onun eski sevgilisiyle aynı sınıftayız ama ben onlarla aynı sınıfta olmaktan rahatsızım..

eski çıktığımla ve onun benden sonra çıktığı eski sevgilisiyle aynı sınıftayım. ama bu çocuğun eski sevgilisi bana bakıyo sınıfta garezi var yani. bu çocukta hala beni seviyo ama gurur yapıyo işte her neyse ben bu kızın bana bakmasından rahatsız oluyorum gidip hesap mı sorsam yoksa başka bi sınıfamı geçsem dıyorum ama en yakın arkadaslarımı bırakmakda ıstemyorum ne yapabilirim önerileriniz neler?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbirini ipleme ve o kızla da git konuş böyle böyle diye.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• onlardan sizden rahatsızdır belki. en yakın arkadaşınızla birlikte başka sınıfa geçmeyi deneyebilirsiniz

0|0
    0|0
    • ama en yakın arkadaşım boşver bırak dıyo da ben sinirlenıyorum işte

• sende baya baya kotu bir yere dusmussun Allah kurtarsın .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya ne sinif degistircen.. İnadina dursana orda. Sende hala seviyosan cocugu tekrar deneyin, kiz daha beter catlasin:) ama kiza, sanki senin icin normal biriymis gibi davran, girerken cikarken meraba de gulumse, herkese nasil davraniyosan oyle davran ona da. bakislarini kaale alirsan daha da kendini bisey sancaktir. Sen normal davran gul eglen, bu tavrini korursan o bakislarini yavas yavas cekecektir diye dusunuyorum..

0|0
    0|0
    • canm ıyı guzel soyluyosunda bu kız havalı bıraz kendi konuşsa bende konuşurum benim ona garezim yok zaten kendini bişey sananlardan. ben o cocuga cok cektırdım ama tekrar cıkamayız buna hakkım yok :S

• Ozaman konusma, takil kendi halinde:))

Yani dicegim o ki bu durum buraya tasicak kadar sorun etme:) salla gitsin

• peki canm sağol :)

Yükleniyor...