Kasımpaşa 2 Galatasaray 3 maç hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Galatasaray Kasımpaşayı 2-3 yendi. Ne düşünüyorsunuz?

1|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kasımpaşa 2 Yasin 3 desek daha doğru olur.
    Tek başına maçı Yasin aldı.
    Helal olsun böyle futbolcuya

3|2
    0|2

En İyi Kız Görüşü

• Aferin cimboma ve Yasine :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu takıma zaten ilk yarıda gol atamamak gerçekten ekstra bir beceri ister Burak gibi gol makinesiyle neden başlamassın? İkinci yarı hatasından dönü biraz kıpırdanarak 3 gol attık ki ilk yarı bile 3 atabilirdik iki kontra ile 2 gol yedik genel olarak çok zevkli bir maçtı premier ligi anımsattı Kasımpaşada oyunu çirkinleştirmedi maçta Sneijder Selçuk Yasin ve girdikten sonra Burak iyiydi. Bu arada seyircininde 2-0 yenikken ikinci yarı bütün futbolcuları trübüne çağırıp destk olmaları gerçek taraftar örneği idi. Genel olarak kazandık rahat bir derbi izlicez ki bundan sonra bana göre rahat maç olmaz ligde bugün kazanmak önemliydi.

1|0
    0|1
  • Oynamasi icin iki gol yemesi gerekmis sanirm ;)

1|0
    0|0
  • Galatasarayın kazandığına sevindim.

1|0
    0|0
  • 2 sıfırdan 3 2 helal olsun aslanlarıma

1|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Yakacaktın bizi Hamza Hoca

1|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Şikesiz maç kazanamayan takımın neyini konuşacağız bal gibi şike var

0|0
    1|3
  • Bu ligte 2-0 dan mac verecek çok takim yok. Bence öne geçmeyi de hak etmiyodu kasımpaşa. Bu kaliteli kadroya ragmen bu kadar ruhsuz oynanir mi. Donk labali hareketler yapiyor, Adem, kendini messi saniyor. Çok antipatik bir takim keske kume duşseler.

0|0
    0|0
  • fener yapsa şike derler

0|0
    1|3
  • Yırdışındada oynasalrya böyle türkiyede keltakımları tabi yenerler ne galatasaray nefenerbahçe ne beşiktaş hepsi aynı hiç birini tutmam fut bol magazin olmuş

0|0
    0|0
  • Birazdan özete bakacağız herkes yasin diyor bakalım

0|0
    0|0
  • Rıdvan Dilmen: Veysel Sarı galatasarayda oynarken galatasaraya bu kadar katkı sağlayamamıştır.
    Kasımpaşa taraftarı: Bizi satanı bizde satarız.

0|1
    0|0
  • Ollley kazanmışız :)))

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• maçı izlemedim (zaten maç izlemem) ama televizyonda gördüm 2-0 dı ve 2-0 dan 3-2 olması çok iyi yani. tebrikler cimbombom :D

2|0
    0|0
  • Ollley kazanmışız :)))

1|0
    0|0
  • şike nasıl olur diyenler bugün izlesin kasımpaşa gs maçını (veysel sarı)

0|1
    3|3
    • Bu maçtaki şike para-oyuncu şikesi değildir. Gençlerbirliği maçı öncesi sarayın parkelerini yalamaya ve tayyipin eteğini öpmeye giden galatasaray kafilesine bir hediyedir. Rize ve Kasımpaşa maçlarında bunun mükafatı verildi. Asıl büyük şike Trabzon maçında olacak. Geçen yıl Onur'un stad dışına kurdurduğı barajı bu yıl mumla arayacağız mumla.

Yükleniyor...