Spordan gerçekten anlayanlar?

Malum yaz geliyor herkes Zayıflama sevdasında benimde sadece hafif göbeğim var onu eritip beli inceletmek için ne gibi egzersizler yapmam Lazım ???

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Faydalı olursa ne mutlu bana egserzizler kilo verdirmez tempolu egzersizler kolari açığı ortaya vıkararır günlük aldığn vucudun ihtiyacı olan kaloriden acığa cıkarsa kilo verirsin başlangıçta beslrnmeni dengelyip düzenliceksin ve yağ yakmak istiyosan hergün yarım saat temponu artırarak koşucaksun cunku dusuk tempoda civıcudu zorlayamadsın yüksek tempoda daha iyi kalori verir yağ yakarsın

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim doğru düzgün yemek yiyen bir insan Değilim aslında ameliyat falan geçirdim çok hareketsiz kaldım hafif göbeğim oldu

• Önemli değil işimiz bu:)

• 😊😊

Erkekler Ne Diyor 3

• Bölgesel yağ yakma yoktur öğrenin artık. Yağ giderse her yerden eşit gider. Sıkılaşma olur o ayrı. Oda çok farketmez;heleki yaza birkaç ay kalmışsa.

0|0
    0|0
    • Ya herkes göbeğin yok diyor aslında ama bence var sabah kalktığımda dümdüz Akşama doğru hafif çıkıntılı oluyor çok koşsam?

• Yağ yakma beslenme ile olur. Koşmayla zıplamayla olmaz. Ha olur ama %80 beslenme %20 sporla yağ yakılır. Yağlı şeylerden uzak durun. Protein ağırlıklı tüketin. Ve günlük belli bir kalori belirleyin bunu almayın. Ağırlık çalışmalarıda yapın.

• Öncelikle çok teşekkür ederim ben öyle çok Yağlı Şeyler yemem ben ameliyat geçirdim baya hareketsiz kaldım o zaman oldu bende

• Bir cok hareket var bunlari google play den veya googleden bulabilirsin..

0|0
    0|0
    • Ya çok araştırdım baya araştırdım uyguladım da güya ama cıx

• Fitness budy free diye bir uygulama. var tavsiye ederim..

• Teşekkür ederim

• bırak kalsın ellemeeee:D

0|0
    0|0
    • Niye ki ya sabah kalktığımda dümdüz Akşama doğru çıkıyor oturunca kat oluyor 😄

• kızlar için malzeme konusu farkındayım :D

• 😄😄

Kızlar Ne Diyor 1

• Squat yap ve kos :)

0|0
    0|0
    • Squat tamam onu yapıyorum tek sorunum hafif Göbek dümdüz olsun istiyorum

• Bizim bir hocamiz duz zeminde yatarken yukari cekin bacaklarinizi squat seklinde bir de öyle dene ayaklarini yere degdirmeden

• Evet alt Göbek için onuda görmüştüm çok teşekkür ederim canım

Yükleniyor...