Sınıf başkanlığı için yalan söyleniniz var mı? :d

Hiç lise veya orta okul da sınıf başkanı seçilmek için sınıf arkadaşlarınıza 'Beni seçerseniz, size çikolata alırım.' gibi yalanlar uydurdunuz mu ? :D

Güncellemeler:
Ben hiç seçilmek için uğraşmadım arkadaşlar ve seçilmedim de ben sadece burada öyle uğraşları olan var mı merak ettim sorayım dedim... :D

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Hiç sınıf başkanı olmak istemedim.

0|1
    0|0
  • hiç istemedim öyle bişey

0|0
    0|0
    • bende istemedim şimdiye kadar. :D mezun olduk artık zaten üniversitede de aday olmadım... :D

• üniversiteden mezun olabilicez mi bakalım.. :D

• havuz yaptrıcam dedim müdür o sne okula havuz yaptrdı nan.

0|0
    0|0
  • Sadece 8. sınıfında öylesine aday oldum herkes başbakanlık seçimiymiş gibi bişeyler diyordu hoteller moteller hepimiz gülüyoruz tabi bana geldi sıra ben dedim halkımı kandırmak istemem bunu yapacağım derim yapamam olmaz dedim. Dürüstlükle kazanayım bare ben dedim. Ama öylesine aday olmuştum seçilmek istemiyordum. İşte o cümlem herşeye yetti bi baktım başkan benim :D Ne günlerdi ya..

0|0
    0|0
  • sınıf başkanlığına adaylığını koyan ve ınatla özellıkle başkan olmak ısteyenlere hep acıyarak amele gözuyle baktım. uzgunum

0|0
    0|0
    • :D al benden de o kadar... :D

• oyle getır götur ıslerıyle uğrasıyorlar tum sınıfla uğrasmak cabası :D sorumluluk yukluyorlar yok gere. bı de hem sınıf baskanını calıskanlar oluyor. ben de çalışkandım da amele değildim :D haha o kadar çalıskansın hıc mı aklınız calısmıyor kaarşim :D

• :D ahahah aynan yük üstüne yük hiç uğraşamazdım bende o yüzden hiç seçilmek için uğraşmadım... :D

• Hahaha yok ya hiç öyle birşey yapmadım :D

0|0
    0|0
  • oldum ve kovuldum kimseyi yazamıyordum kara listeye :D

0|0
    0|0
  • yalana gerek yoktu hocanın adayıydım zaten.hiç kaybetmedim de.örnek gösterilen komşu çocuğuydum hep ben ^^

0|0
    0|0
  • oznmnlar kızların seçilme hakkı yoktu :D

0|0
    0|0
  • Başkanlık çok sıkıcıydı be.

0|0
    0|0
  • çok komiksin yaa:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8