Erkekler facebookta paylaşımlarınızı beğenen kızlar hakkında ne düşünürsünüz?

Gizli Üye
erkekler facebookta bir kız arkadaşınız sevgiliniz değil paylaşımlarınızı beğeniyor yorum yapıyor diye onun sizi sevdiğini düşünürmüsünüz benim bir arkadaşım var onun paylaşımlarını beğenip yorum yazdığım için onu sevdiğimi düşünmüş bana beni seviyormusun diye sordu böyle bir saçmalık varmı şaşırdım
Erkekler facebookta paylaşımlarınızı beğenen kızlar hakkında ne düşünürsünüz?