Burada bulunma amacınız nedir?

bu siteyi az evvel keşfettim, ve üye oldum. Ama mesaj kutuma gelen bir mesaj, "ben neredeyim?" sorusunu sormama vesile oldu.

Benim burada bulunuş amacım, insanların soru(n)larına yardımcı olabilmek, bir nevi bilgi aktarımı yapabilmek karşılıklı.

Siz neden buradasınız? Bu sorunun cevabı çok önemli benim için. herkesin niyeti belli olsun değil mi?

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• Bazıları çöp çatan sitelerıyle karıstırıyor burayı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• eğer birşeyler biliyorsan @tecrübe, alabilecek kapasitede birilerini aramalısın. sorularında da dalga boyutlarına hazırlıklı olup rahatta bekle... burası eğlenme amaçlı vakit geçirmek için ideal. ciddi bir paylaşım pek bekleme derim.

0|0
    0|0
  • eğlenmene bak gerisini boşver...

1|0
    0|0
  • Mesajı söyle bakayım

1|0
    0|0
  • mesaj kutuna ne geldi bizim abazalardan çok merak ettim :))

1|0
    0|0
    • o türler, burada çokca var o halde?

• :) evet malesef

• bir mesajla yargılama siteyi :)) biraz zaman

1|0
    0|0
  • dünya barışına katkıda bulunmak ve küresel ısınmanın önüne geçmek

1|0
    0|0
  • ben sırf karı kız düşer belki diye geldim

bi ümit işte ya

0|0
    1|0
    • tabi olabilir, bu da bir amaç sonuçta.

• dua et

aha güldü verecek diyecek kadar ergen embesil gerzek değilim

ve dua et aslında amacı karı kız düşürmek olan biride değilim

benim derdim gırgır viramakara hacıcavcav

konsept: gülelim oynayalım

(aha kızı vicdanıyla başbaşa bıraktım.şimdi vicdan azabı çekiyor olmalı.ve ben bu çocuğu

kız peşinde koşan bi abaza sanmıştım öyle değilmiş oysa. kalbini kırdım gönlünü almalıyım diye düşünüyor olsa gerek. ama hemen teslim olmamalıyım biraz süründüreyim şunu.hıhhh)

düşün

• dünyayı ele geçirme planımın bir kısmı :P:D:D:D

0|0
    0|0
  • bi yatıp-çıkcam..

0|0
    0|0
  • burada bulunmak

0|0
    0|0
  • hepsiburada hediye çeki için burdayım.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• :) bu soruyu ılk uye oldugumda bende sormustum. her ekleyenı kabul etmek gıbı bı hata yaptıgımdan sacma sapan mesajlar almaya basladım.sonra bu soruyu sordum rahata erdım:)

herkesın amacı farklı.sen sadece amacına uygun arkadslar edınsen yeter.mesela ben artık ekleyenlerın profillerını resımlerını hatta sordugu sorulardan tut verdıgı cevaplara kadar ınceleyıp oyle kabul edıyorum ters bısı yoksa.ciddi anlamda rahat ettım yani:)

2|0
    0|0
  • Kimseye soramadigim, cekindigim seyleri burda sormak bana cok iyi oluyor acik acik konusuyorum burda herseyi sorabiliyorum cokta yardimci oluyor bana..

0|0
    0|0
  • sohbet muhabbet soru soralım cevap verelim kız alır kız veririz maksat kardeşlik olsun hany.

1|0
    0|0
  • Eğlence için.

0|0
    0|0
  • vakit geçirmek soru sormak sorulara cevap vermek

0|0
    0|0
  • Biraz eğlenmek, zaman geçirmek, yapabildiğim kadarıyla fikir vermek.

0|0
    0|0
  • zengin koca

1|0
    0|0
Yükleniyor...