Fitness a gönül verenler bir sorum var?

2,5 aydır fitnessa gidiorum ve 103,5 kiloydm 100 indim çok az zayıfladım ama pantolonlar olmaz oldu bol gelmeye başladı daha önce xl bady uzun kol giyiyordum şimdi bol geliyor L beden giyiyorum ama backalrım acaip bir ağrlık var eskisi gibi koşamıorum on gündür kaslar hemen kasılıo düşecek gibi oluyorum . sabah 3 dilim ekmek yiyorm akşam öğlen ekmek yemiorum ama eskisi gibi değil artık yedıklerım yetmıo çok acıkıorum halsizlik oluyor.Ne yapmalıyım yetersiz mi besleniyorum haftada 3 gün kardio 3 gün agırlık çalışıorum ama az zayıfladım.http://i.hizliresim.com/rgp4NM.jpg bu profilim söz sizde..

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sen şu anda vücudundaki sudan verdin Kas yağ ölçümü yaptır her ay düzenli Yağ seviyen kaçlarda kas seviyen kaç her ay onu ölçtürüp ona göre program yapmanız lazım Mesela ben ilk başladığımda Yemeğe dikkat etmedim kastan kilo vermişim bu iyi bir şey değil Bir insan 90 kilo olur boyu 180 kilo fazla gözükebilir ama yağ seviyen yüzde 15 seviyesinde kas kütlende büyük artış varsa bu senin kilolu olduğun anlamına gelmez kas yaptığından yağları parçaladın yani bu zararsız bir kilodur diye bilirim Tabi bu dediklerim Kas kütlenin fazla olması ile alakalı

0|1
    0|0
    • yağ kas ölçümü nerde yapılıo peki kasları hissedebiliorm büyüdüğünü özellikle baldırlarım kocaman oldu ağırlık takmışım sanki ayağıma

• Öyle hissetmeyle kas oranını bilemessin Gittiğin yer hrelade pek makul bir yer değil kas yağ ölçümü olmadan sen neye göre çalışacaksın. H er şey beslenmede bitiyor arkadaşlar yazmış Zaten. Ben Mesela işten çıkıp salona gidince haliyle öğle yemeği ile gidiyorum En azından antremana gitmeden yanımda badem fındık içi falan taşıyorum Yer fıstıpıda tavsiye edrim enerji veriri tabi avuç avuç yeme. Kahvaltıda Yiyebiliyorsan bal ye kaşık kaşık değil ya da pekmez. Yumurtanın beyazında müthiş protein vardır. Akşam ağırlık çalıştın eve gittin İmkanın varsa tavuk kırmızı et bu köftede olabilir Brokoli Baklagiller müthiş protein deposudur. Birde Bir muz yediğin zaman başka meyve yeme sonra yersen vücudda şeker depolar. Ayrıca üzüm kavun karpuz müthiş şeker deposudur Salkım salkım üzüm dilimlerce Kavun karpuz yeme Tatlı yemek istiyorsan sütlü tatlı ye çokmu canın çekti baklava türü şeyler 1 tane ye oda her gün yeme daha anlatılacak çok şey var zamanla öğrenirsin

• teşekkürler Dikkate alacam dediklerinizi

Kızlar Ne Diyor 1

• alacagın kalorini artır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşim kardiodan önce karbonhidrat tüketiyor musun?
    Ve protein tüketimin nasıl.. ilk seferde kilo vermeler kolaydır sonrası zorlar biraz.. Kahvaltında cimri davranma..

0|1
    0|0
    • ben çalışıorum saat 6 da akşm bitiıo mesai bir muz yiyip gidiıorum spora. yaklaşık 2 saat çalışıorum eve dönerken ne yemk yapmşlarsa ekmeksiz yiyorm. sabah reçel peynir zeytin yiyrm işyerinde. öğlen de şantiye yemkleri işte

• Şaypada carrefour da falan var :)
      Aktarda olacagini sanmam

• saolasın kardeşim tamm çok teşekkurler

• Spordan çok yediklerine dikkat etmen lazım yoksa sadece hamallık yapmış olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...