Arjen robben mi neymar mı hangisi daha iyi?

arjen robben mi neymar mı hangisi daha iyi ?

• neymar
    56% (5)35% (9)40% (14)Oy Ver
  • robben
    44% (4)65% (17)60% (21)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
arkadaşlar ankete katılırmısınız?

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Elbette Robben, adamın klası ortada.

0|0
    0|0
    • neymar daha iyi diyorlar ama DD:D.

• haklısın :D robben eymarı böler çarpar bidaha böler çarpar :D.

• Aynen kardeşim :)

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 16

• neymar daha iyi

0|0
    0|0
  • Oyun stilleri farklı ama potansiyel anlamında neymarı robbenin gençliğiyle kıyaslarsak neymar abi neymar macın kaderini değiştircek tarzda bir oyuncu ve daha meziyetli roben göre her konuda tamma rıbben topla daha cabuk hızlanıyo ama neymar bilekleri ve yumuşak dokunulatı ve en az robben kadar cabukluyla tobene göre daha buyuk br tehdit

0|0
    0|0
    • kardeş robbeni izlemişsin robbendeki ince bilek bitek messide var :D topla meziyet konusunda neymar iyi robbenden he :D.

• Daha iyi evet neymarın ayakları robbenden daha kardeş bilekleride daha iyi gol vuruşuda robben buyuk bir futbolcu ama robben yüzünden kaçırdığı son vuruşlar yuzunden bayern 2 kere şampiyonlar ligini kaybetti messi yakalasa o durumda affedirmi veya neymar nrymar 22 yasında oyuna bu kadar hakimken robben tecrubeli bir futbolcu ben potansiyel olarak bakarsam neymar derim cunku neymar rn iyi olabilir ama robben giç bir zaman en iyi olmadı olmucak baktığında robben neymarın yasındayke bir dön geriye öyle kıyasla

• neymaar mı kaderi değiştiriyor roben bir anda gol atabilir bide top robbenin ayagına yapışıyor messi gelse alamaz otopu

• robben diklemesine giden oyuncu neymar ise çalımlarla gidip gol atmaya çalışan futbolcu ikisinin görevi farklı olduğu için kıyaslamak doğru olmaz

0|0
    0|0
    • robbende çalımlarla giden futbolcu kanka :D hatta en iyi çalım atan futbolcu bile diyebilirim :D.

• neymar daha genç belki robben i geçer ilerde bilemem ama şu an için robben çok daha iyi.

0|0
    0|0
  • Servet Çetin daha iyi.

0|0
    0|0
  • Neymar diyen kumda oynasın ya Robben :)

0|0
    0|0
    • aynen onu dicektim :D messi kadar iyi şu an robbemn :D

• Kanka robben messi kadar iyi değil messi oyuna hükmediyo yani skora etki ediyo her yıl 60 tan fazla gol atıyo 30 vivarı asist yapıyo yapma gözünü seviyim

• yok skor yapma anlamında değil ama oyun anlamında gerçekten messiye yakın şu an dünya kupasında messiden bile daha iyiydi yoksa tabiki messi eşsiz yetenek.

• Neymarın tekniği Robben den daha iyi çalım konusundada Neymar daha iyi olduguna göre Neymar ama kişiden kişiye değişir bu

0|0
    0|0
    • neymar teknik ve çalım olarak robbenden daha iyi he :D.

• Robben en iyi iki futbolcu dan biri bence. Öteki messi. Neymar ın bunlarla kıyaslanması için daha çok çalışması lazım

0|0
    0|0
    • Robbe gittimi munih bitti demektir

• Gotze cok balon asiri balon cok yetersiz bir takimi tasiyamaz muller iti oyuncu ama yetenek yok. dedigimi gorursun robben robery sonrasi munih bitecek

• Götze mükemmel bir futbolcu. Ama senin görüşün tabi bişey diyemem. dediğin gibi bekleyip görücez

• arjen robbeni tek geçerim. neymardaki yetenekten fazlası var o adamda. neymar barçada tek başına ne yapabildi , ama robben öyle değil tek başına alır topu maymuna çevirir takımı gider golünü atar.

0|0
    0|0
    • aynen öyle kardeş futboldan anlıyosun burada robbene yontulmamış odun diyenler var :D.

• artistik patinaj hareketleri izlemek isteyen sirke gitsin orda daha güzellerini yapıyorlar. bize estetikli hızlı çalımlı gol lazım oda ronaldoda messide robbende var. neymar kimmiş hiaa :)

• ronaldoda okadar yok :D çalım özelliği hatta hiç yok diyebilirim :D.

• yapma kanka bunu robbenin yanında neymar kim. neymar onun yasına geldiginde onun gibi oynasın bakalım

0|0
    0|0
    • robben 30 yaşında kanka :D.

• yok genç değilde tam futbolcu çagı :D ama robben mükemmel bide neymar daha ince bilekliymiş robbenden :D.

• neymar çıtkırıldım birar... robben i ver inşaata çalışsın o derece

• Neymar Jr

0|0
    0|0
  • roben tabiki

0|0
    0|0
  • Neymar daha Avrupa'da yeni Birde robene göre daha yolun BAŞINDA Roben diyorum

0|0
    0|0
  • Bu soruyosan futboldan anlamiyosundur. Robbenn messiden sonra dunyadaki en iyi solaktir😎😎😎 #rezz

0|0
    0|0
    • yok bunu iyi biliyorum hatta messiye en yakın yetenekte futbolcu robbende sitenin futboldan anlayıp anlamadıgını merak ettim :D.

• neymar

0|0
    0|0
  • neymar

0|0
    0|0
Yükleniyor...